Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a gond az utorrenttel?

Bellcross kérdése:

Mi a gond az utorrenttel?

Figyelt kérdés

panelban lakom és diginetem van, ami a lépcsőházból egy kinti központi routerből osztja el a netet az egész lakótömbben. Mi ezt elosztottuk egy SMC routerrel kétfelé( a digisek szerint a netet nem lehet elosztani, mégis az egyik munkatársuk csinálta meg a kérésünkre). Amikor használom az utorrentet a lenti kapcsolatokat mutato kis ikonnak zölden kellene világítania ehelyett mindig piros és nem tudom kihasználni a feltöltést miatta. Amikor viszont a net még nem volt elosztva akkor minden gördülékenyen ment csak azóta vannak problémák(az utorrentem 1.6.1 verzió de tudtommal ez nem gond).

Mit csináljak annak érdekében hogy ismét minden zökkenőmentesen mennyen?


2011. febr. 19. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A saját routered beállításaiban kapcsold be az UPnP-t vagy nyisd meg a portot, amin az utorrent kommunikálni akar.
2011. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az UPnP bekapcsoltam. A portot hogyan tudom megnyitni amiről beszélsz? Bocs de nemigazán értek ezekhez a dolgokhoz:)
2011. febr. 19. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden routeren máshogy megy a dolog. Nézz szét a beállításokban, a NAT szekcióban keresd.


Ez az oldal talán segít:

[link]

2011. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. febr. 19. 17:23
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

úgy néz ki ezzel a módszerrel sikerül

2011. febr. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!