Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet kapcsolat probléma!...

Internet kapcsolat probléma! Nagyon fontos!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy nagyon kellemetlen probléma lépett ma fel, amit nagyon gyorsan orvosolnom kell, viszont fogalmam sincs hogy kéne!


A helyzet:

adott egy [link] microcom ad 2706 modem

Ez be van kötve egy [link]


2 hónapja működnek együtt, gond nélkül. Ma azonban megszakadt a net, a modem dsl lámpája villogni kezdett, sehogy sem akart visszajönni. Áramtalanitottam oket, ujra beszurtam, de semmi. Ezutan ujratettem a modemet, kihagyva a routert, a számitógéppel megy a net rendesen. amint azonban bekötöm a wifiroutert, egyből villogni kezd a dsl :( mi lehet a baj? kérlek, segitsetek fontos!


2011. febr. 23. 23:10
 1/2 czibles ***** válasza:

kicsit pihentesd, aztán kösd be és nézd meg, hogy eléred-e a konfigurációs felületét.


lehet meghalt a router...

2011. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

6 órája nem megy. a router működik, el tudom simán érni az admin felületet, reseteltem is már... sőt! egyszer pár percre sikerült elérnem, hogy a modem+router működött a wifi, azonban amikor a routerbe beszurtam a pc-t egyből villogni kezdett a dsl...


úgy tűnik, mintha nem birnák egymást a wifi és a kábeles összekötés, viszont nemértem miért most merült fel a probléma, több mint 2 hónap után... vmi elállitodhatott?

:(

2011. febr. 24. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!