Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell Jdownloader-rel...

Hogy kell Jdownloader-rel vagy Freerapiddownloader-rel letölteni?

Figyelt kérdés

Találtam egy csomó fileserve-ös, meg megaupload-os linket, letöltöttem a Jdownl.-ert, betettem a linkeket, de egyik se indult el. Nekem valahogy furcsának tűnik, hogy tud ez letölteni ha mindig kódot kér a letöltés előtt a fileserve?


Hogy kell ezeket beállítani?

egyesével nagyo sok idő lenne, van vagy 60 part


2011. febr. 24. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol kódot kér, nyilván nem tudsz mit csinálni...sajnos. Inkább rapid, data-s linkeknél használható. Állítani lehet a slot-okon, akkor párhuzamosan tölthetsz le pl erről a két oldalról. Sajna a rapidon mostanában 1 órát kell várni, free-ben...:((
2011. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Jdownloadert ismerem,a fileserve linkeknél nem írja be helyetted a képkódót,de a megauploadnál igen.

Be szoktam szórni egy halom megauploados linket,és tölti magától.A fileserve linkeket is be lehet tenni,de amint a soron következő linkhez ér beírod a képkódot.

Nincs erre vonatkozó állítási lehetőség.

A hotfile és filesonic linkeknél is kézzel kell begépelni.Ez a beállítás hasznos lehet: [link]

2011. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Java szükséges a Jdownloader működéséhez,ha nincs a gépeden : [link]

Csak telepíted.

2011. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cydor ***** válasza:

egyszerű:

beállítod a jdowloadert, (segédprogramok-beépülő menedzser)

alapértelemzések- felhaszálói felület- magyar

hogy figyelje a vágólapot:

modulok-antichapta

én kikapcsoltam, mert nem mindig működik. ha úgy akarsz letölteni, hogy nem üllsz a gép mellett, akkor kapcsoldd csak be, megpróbálja elolvasni a szöveget a képekből de nem sokszor sikerül, ezért jobb ha kikapcsolod, és amikor felhozza kis ablakban, akkor beírod a szöveget szóközök és írásjelek nélkül csupa kisbetűvel.

az újracsatlakozást érdemes használni, ha támogatja a routered, (ha direkt kapcsolódik a géped a modemre még egyszerűbb) így ha letöltötte az elsőt újracsatlakozik, és ha új ip címet kaptál a szolgáltatódtól, máris hozza a képi kódot.

persze ha többféle oldalról töltesz akkor ezt kézzel csináldd, mert ciki, ha rapidshare.de után újraindítja a netet rapidshare.com-ról meg még jött volna, és újra kell kezdeni azt is. (azt hiszem megaupload meg fileshare tudja fojtatni, de másik nem)

nagyjából ennyi.

2011. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!