Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom kikapcsolni a...

Hogy tudom kikapcsolni a képernyőn az oldalt megjelenő vibrálást?

Figyelt kérdés

ha egyáltalán lehetséges ilyen. mert megnyitok egy oldalt és olvasnék, de a figyelemem elvonja jobb vagy bal olalt megjelenő vibráló hirdetések.

vagy nem csak hirdetések, hanem ami magához az oldalhoz tartozik.


2009. febr. 15. 17:57
 1/4 anonim válasza:

Lehetséges, sőt biztos h a monitorod mellett helyezted el a 2 hangfalad.Ami mágnesen, és szart kavart a monitorban. szerintem tedd egy kicsit távolabb. Amúgy nekem is ez volt. de tettem be közéjük egy egy könyvet és még szebb is így:)


Émi

2009. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor állítsd magasabbra a frissítési frekvenciát. Ahol a felbontást állítod, ott speciális, és Monitor fül. De óvatosan! Ha elsötétül a kép, akkor ne nyomj semmit, visszaáll.
2009. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

rosszul tettem fel a kérdést, bocsánat.

arra irányul, hogy amikor egy hirdetés direkt azért villog, hogy az ember észre vegye. vagy egy oldalon "dekorációként" maga az oldalon villog egy ki rész, vagy mozog.

ezt ki tudom valahogy iktatni?

köszönöm a válaszokat.

2009. febr. 16. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Böngészőnként eltérően.

*IExpoler-ben az Eszközök Internet beállítások panelen, keresd meg a speciális fület, nyisd meg, le kell menni a Multimédia pontig, és ott kivenni a pipát, az Animációk lejátszása, Képek megjelenítése és esetleg a Hangok lejátszása elöl. Akkor csak a szöveg fog megjelenni és sokkal gyorsabban töltődnek be az oldalak is. Az Eszközök menüben az Előugró ablakok blokkolását is érdemes beállítani!(bekapcsolni).

*Firefox-ban >Eszközök >Beállítások >Tartalom fülön, lehet hasonló beállításokat megadni.

2009. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!