Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vista meg a Windows Ultimate...

Vista meg a Windows Ultimate 7 ugyanaz?

Figyelt kérdés
Ha nem ugyan az, akkor mi a különbség, melyiket érdemes választanom? Elöre is köszi.
2011. febr. 25. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ez két teljesen külön oprendszer, amúgy meg Win Se7en.
2011. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A választástól sok függ...a géped teljesitménye,elsősorban :)
2011. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akárhogy döntesz, a Vistát ne NE válaszd. az egy idő előtt piacra dobott instabil konstrukció.
2011. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, most már tudom, hogy 2 különböző op rendszer.

A gépem minden követelménynek megfelel sőt, jobb is mint a rendszer követelménye a win7 nek. Már csak az a kérdés, hogy megéri-e lecserélni a windows XP-t, Windows 7 Ultimate-ra.

2011. febr. 25. 01:50
 5/6 anonim ***** válasza:

" akárhogy döntesz, a Vistát ne NE válaszd. az egy idő előtt piacra dobott instabil konstrukció."


Volt! SP2 megoldotta. Szerintem egy jól használható stabil rendszer és a profi játékosok W7 előtt már mind ezt használták. Természetesen a W7 jobb.

2011. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már sok helyen védtem a Vistát, pár emberrel, aki nem csak az elmebeteg REKLÁMOKRA hallgat. A Vista kevesebbet fogyaszt, a win7-ben több az újítás. Nekem fél év alatt annyira lelassult akármit is csinálok vele, hogy az már nem normális dolog. Akkoriban a Vista sok gépre nem volt jó, de most kiváló az SP2-vel. Hajrá Vista :D
2011. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!