Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy 15000 Ft-os kupont...

Hunsabre kérdése:

Kaptam egy 15000 Ft-os kupont Adsense-re. Van egy szinte 0 forgalmú honlapom, de pénzt akkor se hoz jelen állapotában ha napi 10000-en néznék. Mit csináljak a kuponnal, hogy a legjobban hasznosítsam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi is kaptunk ilyen kupont. Az apróbetűben írja, hogy csak úgy nem fognak 15ezernyi klikket adni neked, fizetned kell vmekkora alappénzt hirdetésért és akkor kuponnal még 15k hozzáadható.

Az oldal közvetetten sem hoz pénzt? (tehát pl egy vállalkozás oldala nem pedig webshop ami közvetlen pénzt jelent)

2011. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, 1000 ft-ét levonnak aktiválásra, és 2000 huf-al kell egy kezdő deposit. Van 3 tárhely affiliate link és egy domain reseller szerződésem a honlapon. Több mint egy éve nem frissítettem. Most látom, hogy nem átruházható:(, de elvileg bármely honlapra és témára irányíthatom, nem csak a sajátomra? Ez már átruházás?

Mit csináljak az így érkező látogatóval? töltessek ki (piackutatás)egy kérdőívet vele (de ebből nem lesz azonnal pénzem)? Szűkítsem le a témát annyira saját magam specifikusra, hogy megnőjön a konverzió a vásárlásra, de ezzel nem lesz infóm a vevők igényeiről, piacról.

Vagy invesztáljak még bele ajándékokra, akciókra és egy promóciós kampányt csináljak? Vagy osszam fel a 15000 huf-ot egy kicsit, erre is arra is?

Vagy keressek egy nagyértékű, nagyon egyedi affiliate programot (tudtok ilyet?) és azt nagyon fokuszáltan targetelve kampányoljam?Mit lehet nagyértékűt Neten eladni manapság?

2011. febr. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!