Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudom...

Facebookon hogyan tudom elrejteni az üzenőfalamat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy adatvédelemben, de ott egyáltalán nem találom... :S


Valaki segítsen! :)


L19


2011. febr. 26. 16:12
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

mivel le tudtad írni a kérdésed gondolom akkor olvasni is tudsz. mivel jó helyen jártál az adatvédelmi beállításoknál ott van az is amit akarsz csinálni.


profilom---adatvédelmi beállítások---egyéni beállítások---Saját megosztásaim Bejegyzéseim A bejegyzések alapbeállítása, beleértve a státuszfrissítést és a fényképeket.---jobb oldalon van egy lakat. klikk rá---megjelenő helyi menüben testreszabás---megjelenő új ablakban választható beállításban a "CSAK ÉN"---beállítások mentése


[link]


itt

2011. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy!
2011. febr. 26. 18:18
 3/3 anonim válasza:

Nos én megpróbáltam! De olyan problémába ütköztem a beállítás során,hogy így az ismerőseim se látják az üzenőfalam. :D

Beállítottam a fentiek szerint hogy "csak én" és rámentem arra hogy adatlap előnézete, így rendben volt, az idegen nem látják. De ha fölötte, rákattintok hogy xy számára hogyan jelenik meg az adatlapom,akkor ő se látja az üzenőfalam,csak az információkat. Remélem érthető! Na ilyenkor mi a a teenőd??

Nagyon béna vagyok,de lehet valamit elállítottam,mert elsőre olyan bonyulut a beállítása...

2011. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!