Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ért vki a Facebook Cityville-hez?

Ért vki a Facebook Cityville-hez?

Figyelt kérdés
Szal, aki ért az mondja már meg hogy hogy működik ez, mert egy csaj nekem folyamatosan meghívókat küld a Cityville-be. És nem tudom hogy ezt csak nekem küldi-e vagy minden ismerősének, vagy mivan. Elvileg rosszban vagyunk, aztán lehet hogy megbékélt a lelkem hogy küldözgeti nekem a játékait. :D Na szal aki ért hozzá az írjon pls, köszi.
2011. febr. 28. 14:45
 1/3 anonim válasza:

Ő választja ki kinek akar küldeni (ki kell pipálni akinek akar)

Tehát lehet csak nyomott mindenkit sorba vagy lehet figyelt is és megbékélt veled :D (tudtommal nem lehet kideríteni hogy több embernek is küldte-e)

2011. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nade hogy mindig nekem küldje annak elég nagy véletlennek kell lennie sztem, szal tuti tudatosan választ ki engem. :D
2011. febr. 28. 18:14
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy azt gondolja (nem tudom joggal-e) hogy vagy annyira kocka, hogy egy nagyon jó C.V.-s városod van, és csomót tudnál neki segíteni, hogy egyáltalán fent vagy, és ezért küldi szerintem, mert lehet azt gondolja, hogy Neked csak egy kattintás, és neki is jó lesz, meg Neked sem került túl sokba... Én valahogy így gondolom.
2011. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!