Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért "haltak ki" a weblapok?...

Miért "haltak ki" a weblapok? (most egy sorozatról szólóra gondolok)

Figyelt kérdés

Régebben honlapokon sokan voltak és rendszeresen írtak is oda.

Most meg mindegyik bezárt.:((

Ezt a kérdést azért tettem fel ebbe a csoportba, mert a kedvenc sorozatomról(Mcleod Lányai) is voltak ilyen honlapok(nekem is).

Voltak azon szerepjátékok, amiket nagyon szerettem mert élvezetesek voltak de most már kihaltak.

Ezért én csináltam egy új honlapot, amibe szerepjáték is indult de sajnos csak 5-6 ember jelentkezett eddig.(3 hónap alatt)

Régebben ennyi idő alatt már csak 2-3 személy NEM volt foglalt.

Az ilyen honlapokon tudtam beszélni velük egy olyan közös témáról, amit mindannyian szeretünk.

Mert itt a környezetembe senki se szereti ezt a sorozatot.

Nagyon szeretném ha a szerepjátékom beindulna és tudnék valakikkel/vel beszélni a sorozatról.


Ui: Most, hogy belegondolok lehet, hogy nem ide kellett volna írnom:) Sajnálom de lécci ettől most tekintsetek el.



L


2011. febr. 28. 17:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!