Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez egy MD5 hash? És ha igen,...

Ez egy MD5 hash? És ha igen, visszafejhető?

Figyelt kérdés

Valaki feltörte a mail címem,és egy oldalon beírtam a címem, ahol állítólag "feltörték" volna... erre ezt kaptam:


52dbc62e0ccddebeb6fdceea1ccea757


ez egy MD5 hash? létezik,h tényleg ez a jelszavamé? És h fejtsem vissza?


2011. márc. 1. 18:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért gondolom,hogy ez a jelszó stimmelhet, mert ahányszor beírtam az e-mail címem, mindig ugyanezt dobta ki...viszont amikor 1 másik címemet írtam be,akkor már nem...
2011. márc. 1. 19:01
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem oltári tévedésben vagy "kollega" .....


valszeg beírtad egy md5 kódolóba a mail címedet és annak a hash-ját adta vissza.

2011. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hash=kivonat

kivonatból mégis hogy akarsz visszafejteni? anyám borogass...

2011. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örültem volna pár normális hangvételű válasznak, de ez az oldal nem az intelligensen válaszoló emberekről híres... !!:)
2011. márc. 1. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
hanem inkább az intelligens kérdésekről..
2011. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nah nehogy már neked álljon feljebb egy informatikai analfabétának vazze!


kérdést kiírni nem tudsz mert a fele nem értelmezhető rendesen, csak találgatni lehet.


ezenkívül látszik, hogy foggalmad nincs mi az az md5. de azért még te dumálsz vissza?

2011. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha van időd vissza tudod fejteni.

Kigondolsz egy jelszót, és azt átalakítod md5-re.

ha egyezik a két md5 kód, akkor már meg is van a jelszó!

2011. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Kigondolsz egy jelszót, és azt átalakítod md5-re.

ha egyezik a két md5 kód, akkor már meg is van a jelszó!"


Ezt nem visszafejtésnek hívják...

2011. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha értenék hozzá, nyilván nem ide írnék !! De az én kérdésem már csak annyiban is intelligensebb volt,mint a válaszotok, hogy én nem bunkóztam, ellenben veletek... Ez az oldal szerintem azért van.hogy kérdezzünk, ha nem tudtok egy normális, személyeskedéstől meg bunkózásoktól mentes választ írni, akkor még is minek válaszoltok??? Csak magatokról állítotok ki bizonyítványt :) Én jóindulatúan,és nyilván laikusan kérdeztem.... cserébe egy rakat unintelligens bunkót kaptam :) ;)
2011. márc. 2. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!