Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges az, hogy mivel...

Lehetséges az, hogy mivel beépített webcamerám van, láthatják mások, hogy mikor mit csinálok, anélkül, hogy én ezt engedélyezném?

Figyelt kérdés
Mondjuk belépek egy oldalra és mások látják h mit csinálok, vagy feltörik a gépemet és levideózzák h miket csinálok...
2011. márc. 4. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha meghekkelik a gépedet, akkor igen. Pont nemrégiben volt ilyen botrány az USÁ-ban.

Nem tudom, csak gondolom, hogy valami fényjelzés kell legyen a beépített webcamnál is, ha aktív. Ha meg lecsukod a monitort, akkor szintén nem tudnak meglesni. Én azért szeretem a nem beépített kamerát, mert ott van fényjelzés, hogy aktív-e, használatban van-e. Van egy olyan Logitech webcam, aminek van "szemhéja", úgy 15 körül van. Ha azt lehúzod, akkor hiába hekkelték meg a gépedet... Mondjuk engem a beépített rettenetesen zavarna, tuti letakarnám.

2011. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak kérdezed vagy vannak gyanús jelek is?
2011. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincsenek, csak kíváncsi vagyok. :)
2011. márc. 4. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Termeszetesen lehetseges. Ha arra kepesek, hogy a taskadban levo mobiltelefonnak aktivaljak a mikrofonjat es lehalgassak a kornyezo zajokat, hangokat, akkor egy beepitett webcamera gyerekjatek. Es ezt anelkul is meg lehet csinalni, hogy te barmit eszrevennel ebbol. Szoval szerintem takard le.
2011. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!