Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most működik a Youtube? Hang...

Most működik a Youtube? Hang van de kép nincs. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 10:08
 1/7 anonim válasza:
Szia! Nekem is ez a problémám tegnap óta. Már minden lehetséges dolgot újratelepítettem, frissítettem, de semmi változás. Több embert kérdeztem senki nem tudja mi a hiba. Sorry
2011. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, hogy írtál. Nekem is tegnap óta van így. Ha netán megtudsz valamit, kérlek, írj!

2011. márc. 4. 13:43
 3/7 anonim válasza:
nekem is ez a helyzet :S tegnap óta ilyen, én is már mindent újraraktam: Adobe Flash, Shockwave Flash, Java, de semmi nem jó...hang van, de a kkép helyén nincs semmi, fehér az egész, viszont úgy érzékeli, mintha normális lenne...szóval meg tudom állítani meg ilyenek...viszont a jobb alsó sarokban (a videóéban) van a teljes képernyő gomb...csak ugye nekem nem látszik, de ha odaviszed az egeret, fogja jelezni a kis kézzel, hogy ott van...rá kattintottam, kijött új ablakba, úgy már működik...csak normálisan nem...de a laptopon meg működik rendesen...minden más videómegosztó bejön, csak ez nem...és ha letiltom a bővítményeknél a shockwave-t, aztán újra engedélyezem, akkor egy videót enged normálisan is lejátszani, képpel, de a többin utána megint nincs...
2011. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van divX web player,illQuickTime beépülő akkor próbáld meg letíltani. Hátha. :)
2011. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
'Egy beágyazott youtube videón, ami megy hiba nélkül, jobb klikk és settings. ott a legelső fülnél Enable hardware acceleration-nél a pipát vedd ki'
2011. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
EZ VOLT AZ! KÖSZI SZÉPEN!!!!!!
2011. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2011. márc. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!