Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2Gb internet hány órás interne...

2Gb internet hány órás internetezésre elég, ha skypeolni meg chatelni akarok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos 2GB = 2048 MB.Egy ora telefonalas a skypeon kb 72MB mig video hmm...az 170-tol lehet 700-ig is.Ha a skypon csak chatelni akarsz akkor 5 MB egy ora.

Adj zold pacsit ha elegedett vagy a valaszal.

2011. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akár minden nap két órán át is csinálhatod és még úgy se biztos ,hogy elfogy egy hónap alatt mind a 2 Gb.
2011. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Youtoube videókhoz, napi több órás böngészéshez, levelezéshez és mellette Skype, chat: 2 GB nagyon kevés. Legalább 5 GB kell hozzá, nekem most 8 GB a korlátom, el se tudom használni egy hónapban. (Ráadásul nem sokkal drágább, mint az 5 GB-s). Vodafone Easy Éden.
2011. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem Ausztriába kéne, megyek ki dolgozni, internet nélkül végem lenne, szóval mindenképp kell! Ha itthonról viszek ki, arra rengeteget kell rafizetni, ezért ott szeretnék kivenni valamilyet. Eddig csak erről hallottam, 20 eur/hónap és 2Gb.
2011. márc. 4. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A Vodafone Easy Éden 8GB és 6000 forint havonta- 2 GB 20 euró: nem sok ez egy kicsit? Tudtommal Ausztriában is van Vodafone.
2011. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nezz szet az osztrak oldalon mert a legkisebb csomag szokott a legdragabb lenni.Peldaul en mikor mobil netet vasaroltam 3 GB forgalmat adtak 12 euroert de 14 euroert 6GB-ot adtak sot 20-ert hajlandoak lettek volna 12 GB-ot adni.Altalaban 5 GB eleg egy honapra de a biztonsag kedveert ennel egy picit nagyobb csomagot ajanlanak.
2011. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!