Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért NEM vagy fent Facebookon?

Miért NEM vagy fent Facebookon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet erre nem fog jönni válasz,mert mindenki fentvan? :DDD
2011. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mert utánzat. Mert mindenki fent van. Mert nem fogom gyarapítani annak a kis féregnek a pénzét aki kitalálta, mert még ha jó lenne, de az egész egy gagyi fos. Sőt, már IWIW-re sem szeretek feljárni, mert facebook lett belőle.
2011. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert RÜHELLEM :D, hogy mindenki azon lóg, még a 40 évesek is...anélkül nem élet már az élet egyeseknek, mindenhol ott van, nem tetszik a kinézete, meg ez, hogy "ez a menő". Bár tudom, hogy elég fél év, és ez is eltűnik, nem lesz "menő" mint az IWIW, meg a myVIP. Legalábbis nagyon remélem. És azt is tudom, hogy soha, de tényleg soha nem fogok regisztrálni, a legjobb lenne, ha beszüntetnék, meg eltűnnének ezek a "lájk" meg a "bökés" és hasonló kifejezések, mert már az agyamra mennek, mint ahogy az egész f***búk is :D
2011. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajánlott olvasmány :)

[link]

2011. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. kérdező Pontossan elmondom hogy én miért nem vagyok fent a faszbukon .



MERT amrika majmoló kicsinyes gyerekes ha amerikába kitalálják vagy kitalálja valaki hogy a FING belélegzése jótékony hatásu itt magyarországon válalkozások épülnek rá


A hülyegyerekre meg csak felfigyeltek a pénzes és pénzéhes szerverszolgáltatók meg a reklám managerek !!


Apropo :ha itt magyaroknál valaki készitene egy hasonlo oldalt a kutya se regisztrálna hiába készitené el jól


Itt a faszbuk és iwiw myvip stb is egy dologra épül AZ EMBERI KÍVÁNCSISÁGRA !!


Törvénybe van az hogy internetes portálokon csak 18 életévét betöltött személy regisztrálhat vagy csak szülöi beleegyezéssel és már nyitva is van a kiskapu


Megasztán mi a pics nek nézegessem azt hogy x,y y,x nek jóéjszakát kivánt meg hogy csabika ,pirikének mostantol ismerőse

meghogy,de jó csaj vagyok és fürdőnaciba pucsitok 15 évessen ,meg ma mit ettem meg hogy mit fözök


EZÉRT:

ja meg el is feledtem azok külön kategoriába tartoznak akik online kapálnak aratnak simogatnak

2011. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az a fészbúk?
2011. márc. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár én nem szeretem de nem is utálom.

igaz vagyok regisztrálva de csak formalitásból.

Nem használom ugyan úgy ahogy nem használtam az iWiW-et, myvipet s a többi portált se...

Már nem arra vannak mire régen.

csak reklám, reklám.. meg miegymás

2011. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!