Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a legkönnyebben...

Hogy tudom a legkönnyebben letölteni a Microsoft World-öt? És fontos, hogy egy "síkhülye"is megtudja csinálni!

Figyelt kérdés
14/L vok.nemigazán értek ezelhez a dolgokhoz.viszont nekem nagyon kéne ez a progi a suli miatt.kérlek a lehető legegyszerűbb módot írjátok le.mellesleg nekem hnapra kéne:S
2009. febr. 18. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a World-öt nem tudod letölteni, az egész Office csomagot le kell töltened.

Én az OpenOffice-t javaslom neked, mivel teljesen ingyenes és ugyanazt tudja mint a Microsoft Office.

Az alábbi címről tudod letölteni magyar nyelven:

[link]

2009. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.Csak egy dokumentum elmentésekor figyelni kell,hogy msoffice formátumba ments.(.doc)
2009. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

húhh...köszi szépen.:)

am csak a World kell...meg max a powerpoint de az saját célra!!XDXD

2009. febr. 18. 18:13
 4/11 A kérdező kommentje:

HEEEELP!

VALAKI?

részletesen leírnátok,hogy hogyan telepítsem le.

(lépésről lépésre!)

2009. febr. 18. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit igazán.De ebben nem world van meg powerpoint,hanem writer és impress.(nem lehet ugyanaz a neve,mint az msofficeban)Az impressben pedig majd .ppt formátumba ments,mert az az msoffice formátuma.Ez azért fontos,mert így az is meg tudja nyitni,akinek msoffice van.Te ezzel az openoffice-szal meg tudsz nyitni,és szerkeszteni minden msoffice formátumot...Ha nézelődsz a beállításokban,akkor valahol be is lehet állítani,hogy mi legyen az alapértelmezett mentési formátum,és akkor be lehet állítani,hogy alapból msoffice formátumba mentsen.


Valahol itt van benne:eszközök/beállítások/megnyitás és mentés/általános


Külön be tudod állítani mindegyikhez,úgyértem a söveges dokumentumhoz,a diabemutatóhoz,a táblázatokhoz...stb

2009. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miután letöltötted,csak kattints rá duplán a fájlra,amit lementettél.Szépen kézenfogva végig fog vezetni a telepítésen.
2009. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

naggyából kezdem éreni:)))

mégegyszer köszönöm!

2009. febr. 18. 19:10
 8/11 yuda ***** válasza:
52%

Nem akarom jó informált kollégáim üzletét rontani,de létezik külön is a program-itt egy link a word-ről-portable,tehát telepítés nélkül működik:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi...

ezzel már csak egy baj van:S nem tudok angolul:(

2009. febr. 18. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Kiscica,te véletlenül az angol verziót töltötted le...


Szedd le ezt,ez biztosan magyar:


[link]


A másikat meg távolítsd el előtte.(start menü/beállítások/vezérlőpult/programok telepítése és törlése)


A másik válaszolónak:nem rontod a üzletünket,mert az openoffice egy ingyenes,nyílt forráskódú szoftver.(még cégeknek is).Az msoffice nem az,bár ez a kisebb baj(gondolom te is a feltörtet linkelted),a nagyobb az,hogy nem olyan jó,mint az openoffice.Az openoffice nem bugos,nem fagyogat,több formátumot ismer stb...A portable,amit te belinkeltél,az meg szerintem még inkább problémás lenne neki.Nem biztos,hogy van winrar a gépén stb.

2009. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!