Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az iWiW miért nem tartotta be...

Az iWiW miért nem tartotta be az ígért újításokat?

Figyelt kérdés

Pár hete olvastam az iwiwen, konkrétan a főoldalon, egy előbújó kis sárga értesítő dobozban, hogy feb. 26-án (asszem) nagy újítások lesznek az iwiwen.


pl egyedi. domain adatlapunknak (iwiw.hu/valami)


Nyilvánossá tehetjük adatlapunkat és nem regisztráltak is láthatják


A többire nem emlékszek...


Az biztos, hogy volt ilyen kiírásuk, mert amikor kiléptem az iwiwből, egy kép is volt, amire ki volt írva, hogy újítások meg egy pasi felé rá volt írva, hogy iwiw.hu/szabolcs


A dátumot nézhettem el, vagy nem lesznek bevezetve ezek az újítások?


2011. márc. 6. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi nem érthető? Kiírták hogy ilyen újítások várhatóak, és majd lesznek. Nem azt írták hogy attól a naptól kezdve be van vezetve a dolog, hanem hogy a fejlesztések ilyen irányban történnek. Lásd a különbséget.


[link]


A profilok csak március 22-től válnak kereshetővé Google-n, ha aktiválod. Az még egy hét, és nem is hazudtak a dologról mert kb három hete erről szóltak már cikkek hogy lesz.

2011. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És hol tudom magamnak előzetes aktiválni az egyedi profil-urlt?


vagy csak márc. 22.-én tudom beállítani?

2011. márc. 6. 18:58
 3/12 Vérgibbon ***** válasza:
Szövegértés tisztelt kérdező. Március 22-től. tudod csak nyilvánossá tenni az adatlapodat.
2011. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
márc 22 de sehol semmi?
2011. márc. 22. 10:40
 5/12 vagyokakilehetek ***** válasza:
azért mert.....
2011. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Talán írj az iwiw szerkesztőségének, akik válaszolnának rá.

Amúgy meg nem értem, mit akarsz ezzel? Miért lenne annyira fontos ez?

Amúgy meg én totál elvagyok iwiw nélkül is...

2011. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Írok nekik.


Szerintem meg nem az a fontos és lényeges, hogy nekem miért fontos, hanem az, hogy ha márc 22 van akkor üzemeljék be az újításokat.

2011. márc. 22. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel ma van márc. 22., ezért még van idő, hogy élesítsék az újításokat. Pontos óra megvolt adva? Ha nem, akkor lehet akár estére is.
2011. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Végülis igaz.


Csak már nagyon kíváncsi vagyok milyenek lesznek ezek az újítások, talán kicsit újra fellendül az iwiw mert a facebook eléggé elnyom mindent most...

2011. márc. 22. 12:46
 10/12 anonim ***** válasza:
A FACEBOOK A KIRÁLYYYYYYYY!
2011. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!