Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A teszvesz.hu-n hogyan kell...

A teszvesz.hu-n hogyan kell regisztrálni? Mik a feltételek?

Figyelt kérdés

ugyértem kell-e bankszla szám? cím.. hogyan kell fizetni... biztonságos-e...


valaki rendelt már innen?


2009. febr. 18. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Felmész a Teszvesz oldalára, és ott követed a regisztrációs folyamatot. Mindenképpen valós címet és E-mail címet adj meg, mert az ellenőrzés folyamata során kapsz egy levelet a címedre és az abban kapott kóddal kell megerősítened a regisztrációdat. Egyébként a nejem már vagy 2 éve teszel, semmi probléma nincs vele, és az eladott tárgyak utáni jutalékot minden hónapban kiszámlázzák neked a fiókodba, folyószámláról tudod fizetni. Remélem tudtam segíteni.

2009. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felhasználók panaszaival nem nagyon foglalkozik az oldal, úgyhogy gondold meg jobban, a vatera ebből a szempontból korrektebb. Én otthagytam a teszveszt, pont egy ilyen probléma miatt. Sose tudhatod, ki az üzleti partnered egy ilyen helyen, és pont emiatt nem mindegy, hogy az oldal üzemeltetői hogy állnak a felhasználóik problémáinak a kezeléséhez.
2009. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bankszámlaszám csak akkor kell ha eladni akarsz hisz bevált szokás hogy a vevő előre fizeti ki a terméket és a postaköltséget az eladó bankszámlaszámára.

Az hogy ez mennyire biztonságos azt mindenki döntse el maga.Nálam még soha nem élt vissza senki ezzel.

Regisztrálás után (ahogy az előtem szóló is elmondta) postán , levélben kapsz egy regisztrációs kódot amit az oldalon a megfelelő helyre bemásolva érvényesítheted a tagságodat.Ezzel ellenőrzik hogy valós-e a cím amit megadtál.Sajnos addig sem eladni sem vásárolni nem tudsz.


A vaterán is tag vagyok de én csak ezt használom eladásra.Persze ezt is mindenki maga dönti el.Kinek ez tetszik kinek az.

2009. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A vatera az jobb? Miért más mint a teszvesz?

amugy eladni szeretnék.de lehet venni is, ha veszek azt hogyan kell csinálni?

2009. febr. 19. 06:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előbb írtam hogy kimek ez, kinek az jön be.Nekem a tesz-vesz.

Eladás :Lefényképezed az árút majd az eladára kattintasz.Ott megadod a termék adatait,leírást készítesz róla majd feltöltöd a fényképet is.

Vétel :A termékre licitálsz vagy ha fix áras akkor leütöd és a tiéd a termék.Kapcsolatba lépsz a vevővel stb.stb.

Ezt mindenképp olvasd el.Ebbe minden benne van amit tudnod kell [link]

2009. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy regisztrálj mindkettőre, és olvass bele a fórumokba, és dönts. Én Vatera párti vagyok maximálisan azok után, hogy a Teszvesz nem volt hajlandó foglalkozni egy problémás vevőm miatti becsületsértési káresettel, a Vatera viszont megfelelő bizonyíték esetén (ami a teszveszes ügyemnél is volt) legalább annyit tesz, hogy ha indokolt a panasz, akkor minimum a becsületsértő értékelést törli.
2009. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!