Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináltál a Facebook előtt?

Mit csináltál a Facebook előtt?

Figyelt kérdés

Én próbáltam rá visszaemlékezni,hogy mit csináltam interneten,vagy úgy egyáltalán számítógépen(játékon kívül) mielőtt regisztráltam Facebookra. Egyedül az MSN jut eszembe.

Sajnos egyszerűen mióta be vagyok regisztrálva,azóta a barátaimat is csak kizárólag ott tudom elérni(ha nem személyesen).És én is egyre több időt töltök vele.


Ez is lenne még kérdésem,hogy hogyan lehetne úgymond kicsit leszokni róla?Nektek mi a véleményetek.

Elsősorban facebook felhasználókra gondolok.


14/f


2011. márc. 6. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ha egy hétre elszakítanának tőle, asszem diliházba kerülnék 14/F
2011. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

úgy h nem regisztrálsz.. szerintem hülyeség :d a bökdösés ... meg ezek... idő kérdése és olyan lesz mint a myvip...

teli cigánnyal

2011. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok fönt rajta(még biztos nem).


17/F

2011. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint most, olvastam azokat a weblapokat amik érdekelnek. Játszogattam néha (bár ezt ma már nem nagyon csinálom), képeket kerestem, letöltögettem agyba-főbe.. stb. Facebook-om van jó ideje, de nem nagyon csinálok rajta semmit. Ha valakinek írnom kell, ott írok, de ez kb max heti 1x fordul elő, chatre fel sem megyek, falra sem írogatok, böködni meg pláne nem...
2011. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Én előtte honlapot szerkesztettem, ma már nem. (de nem a fb miatt, csak érdeklődésem hiányában. :))

Amúgy h h lehet picit felfüggeszteni a függést? Én azt csináltam, h lefagyasztottam a regisztrációmat. Így ugye nem jelenik meg a profilom senkinek, mintha fönt sem lennék. Azért volt jó, mert nem rágódtam azon, hogy vajon ki keres ott, mennyi szar képen lettem bejelölve, amiről ugye "nem tudhatok", mert ugye nem megyek fel. Így pár hétre teljesen lejöttem, és durva, de mintha 2x annyi szabadidőm lett volna. Megéri kipróbálni, legalább h meddig bírod. Utána meg ha újra belépsz minden adatod ugyanúgy, ahogy előtte volt, semmi nem törlődik le, csak ugye láthatatlan vagy a fagyasztás alatt.

2011. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na, ennek örömére most le is töröltem magam (vagyis csak felfüggesztettem, de nem tervezem visszalépni - hülyeség hogy nem lehet azonnal törölni).
2011. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
A második válaszadó a király!! :)))))))))
2011. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát második válaszadó : D Lehet hogy ez a megoldás,de én is úgy regisztráltam,hogy na megnézem mi ebben olyan jó itt istenítették,aztán azon kaptam magam,hogy nekem is tetszik.Egyszer csak azt csináltam amit eddig szidtam.Valamint mint mondtam ha barátaimmal kell valamit még megbeszélnem mielőtt találkozunk pl. akkor sajnos csak itt érem már el őket : S



A lefagyasztásról kérdezném:attól még ugyan úgy írhatnak az üzenőfalamra stb.?Mert egyébként jó érzés,ha bejelölnek,vagy írnak üzenőfalamra stb...

2011. márc. 6. 22:06
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
hülyeség hogy csak ott lehet őket elérni, minegyiknek van emailcíme, az pont arra van hogy el lehessen érni őket. Vagy sms.
2011. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Előzőnek: Lehet, h hülyeségnek tűnik, de akkor is csak ott érhetők el. A legtöbb ember nem tartja nyitva az e-mail fiókját, de facebookon attól még online van. Lehet, h hülyeségnek tűnik, de ha egyszer ott érhetők el a barátok, ott keresi az ember.


A fagyasztásról pedig:

Nem, ilyenkor elvileg úgy viselkedik a fb, mintha nem is lennél regisztrálva. A barátaim nekem azt mondták, h mikor felfüggesztettem az adatlapom, és ők rám kerstek csak a nevem volt ott, semmi más (még profilkép sem), írni meg főleg nem tudtak. Én meg ha jól emlékszem mikor bátyám függesztette fel magát még a neve sem jelent meg az ismerőseim között, ezért nem tudom egészen pontosan. De az tuti, h írni nem tudnak majd neked.

2011. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!