Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Seed szerverrel való feltöltés?!

Seed szerverrel való feltöltés?!

Figyelt kérdés
Egy hozzáértő emberke leírná nekem a feltöltési folyamatot lépésről lépésre? Az oldal a beload lenne...
2011. márc. 7. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nekem van egy torrentezésre készített gépem, amin fut a utorrent, és az megcsinál mindent, csak be kell állítani.
2011. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A beload mióta seed szerver? Tudtommal az, csak egy tracker.

Ha seed szervert is használsz, az már más, de azok közül is rengeteg van (van amelyiken uTorrent fut, vagy Torrentflux).

2011. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszeded valahonnan az anyagot vagy feltöltöd ftp-n keresztül a seed szerverre. Létrehozol egy .torrent fájlt amit feltöltesz a beloadra, majd betallózod a szerverbe és seedeled. Ugyan úgy működik, mint ha klienssel töltenél fel, csak webes és az adatok nem a te gépeden vannak.
2011. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem a seed az nem szerverre való feltöltés, amikor leszedsz egy torrent linket az csak egy bonyi táblázatot tartalmaz ami megadja az adott file(ok) elérési útvonalát, ezért van az hogy minél többen seed-elik annál gyorsabban jön mert annál több képlet van az adott cucc eléréséhez, persze az egész szerveren keresztül megy de ha te pl töltesz le egyet akkor nem szerverről töltöd hanem az usrek gépeiről persze szerveren keresztül
2011. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 18:08!

Tanuld meg értelmezni a leírtakat... Senki sem beszélt arról, hogy a beload egy szerver lenne... Azt hittem esetleg felfogod, hogy trackerként van feltüntetve...

2011. márc. 9. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyi: ha segítséget kérsz, akkor ne írj össze - vissza.

Seed szerver van a kérdésedben, aztán egy tracker oldal nevét adtad meg a magyarázatodban. A kettő nem ugyanaz.

De ez van, azokkal, akik mostanában kezdték a torrentezést, azoknál nem csodálom, hogy a tracker programok is egyre mennek nekik.

2011. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ember, azt sem tudod miről beszélsz :) Senki nem írta azt, hogy a beload egy seed szerver... Azért írtam, hogy beload mert minden oldal feltöltési szabályzata és menete eltér... Azt hittem ezt nem kell kifejteni...
2011. márc. 10. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!