Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet IP-címet változta...

Hogyan lehet IP-címet változtatni?

Figyelt kérdés
Hányféle IP-cím létezik?Hogyan lehet megváltoztatni és levédeni/elrejteni?Digi kábelnetem van.
2011. márc. 7. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha statikus az ip-d akkor sehogy.

Ha dinamikus akkor kihúzod a netkábelt, majd vissza dugod.

Elrejteni úgy lehet hogy egy proxy szerver mögé "bújsz" és azon keresztül netzel.


Ha van még kérdés írj bizalommal.

2011. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Újra csatlakozol a netre és megváltozott ha nem fix, hanem dinamikus. Levédeni nem tudod, elrejteni igen. Belősz egy proxyt.
2011. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
de letezik mac cim szerinti ban, akkor viszont hiaba valtoztatsz ip-t, tobbet nem lathatod az oldalt sajat gepedrol.
2011. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"de letezik mac cim szerinti ban, akkor viszont hiaba valtoztatsz ip-t, tobbet nem lathatod az oldalt sajat gepedrol."


Ne beszélj már marhaságot... Látszik, hogy gőzöd nincs a hálózatok működéséről...

2011. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor javaslom nezz utana mi az a mac cim, mielott azt mondod marhasagot beszelek.
2011. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Gyerekek,gyerekek ne veszekedjetek!XD

Köszönöm az eddigi infókat,közben letöltöttem és telepítettem egy bizonyos TOR nevű programot,ami elvileg szintén proxy.Ez böngészés közben rejt el,vagy mindig?Be kell állítani valamit ezen,vagy csak rákattintok a jobb alsó sarokban lévő enable tor-ra?Ilyenkor zölden azt írja Tor Enabled.Ennyi?Az IP címem hol tudom megnézni?

2011. márc. 7. 19:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudom mi az a MAC cím. És az csak a fizikai címzéshez kell. Tudod egyáltalán mi az? Nekem CCNP-m van, tehát hidd el, hogy jobban értek a dologhoz, mint te...
2011. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

elozo, akkor biztosan meg tudod nekem magyarazni az alabbi dolgot:


voltam egy p2p oldalon, ahonnan kiraktak, es az unauthorized address szoveget kapom feher lapon.

2 fele dinamikus netem van, de egyikkel sem mukodott. alaplapon 2 lan van, egyikben sem megy. probaltam proxy mogul, ugy sem ertem el.


Ilyenkor szerinted mit bannoltak? szvsz az alaplapom mac cimet, de kerlek javits ki ha tevedek.

2011. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"alaplapon 2 lan van, egyikben sem megy."

pedig az külön MAC cím, tehát itt megdőlt az elméleted.



"Ilyenkor szerinted mit bannoltak? szvsz az alaplapom mac cimet, de kerlek javits ki ha tevedek."


Szerintem magát az accountot.


A MAC címed csak a következő eszközig (router) megy, a router kibontja a keretet, megnézi a cél IP címet, elküldi a megfelelő interfészére, majd újra keretei a saját forrás MAC címével és a következő forgalomirányító cél MAC címével. Tehát a MAC címek minden csomópont után kicserélődnek, ergo a saját hálózati kártyád MAC címe soha nem kerül ki a hálózatodból.

2011. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Üssétek már egymást máshol az istenb.sszameg!A kérdésre próbáljatok felelni értem?!:-)

Még 1 kérdés:Tor-Proxy.NET Toolbar 0.3.3-ról mi a véleményetek?Firefox oldalról lehet letőteni.IP-címet másodszor kérdezem hol lehet megnézni?

2011. márc. 7. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!