Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be a youtube...

Miért nem tölt be a youtube lejátszó?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3-4 napja valamiért nem tölt be a youtube lejátszóm, eleinte bejön a fekete téglalap, aztán fehér lesz, mint a háttér és nincs semmi, viszont a hang alatta megy rendesen. Így néz ki: [link] A Flash Player legújabb verzióját is letöltöttem, de így sem.

Mi lehet a gond?


2011. márc. 7. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen böngészőt használsz?

Nálam Mozilla Firefox kezdte el ezt csinálni pár hete.

Akárhogy fissítettem,újra telepítettem nem használt semmi.

Nem mindég csinálta,de általában 10-ből 6x biztos hogy nem töltötte be a videót,csak a hang mint nálad.

Illetve nálam olyan is előfordult még hogy a flash játékok sem töltöttek be,le fagytak.Azt írta ki "kész" de nem történt semmi..Majd azt is el kezdte csinálni hogyha egy flash alkalmazásba akarok be lépni akkor egyszerűen nem lép be,vissza dob a bejelentkező oldalra.Jó felhasználó nevet és jelszót adok meg,de mégsem lép tovább.Vagy azt írta ki "sikertelen kapcsolódás"


Ez után elegem lett,és szét néztem még milyen böngészők vannak.


Ha te is Mozilla-t használsz akkor szerintem te is tedd félre a Mozilla-t legalább addig még megjelenik a 4.0-ás verió végeleges változata mert ezekkel a 3.x verziókkal valami nem kóser mostanában..


Én végül az Opera böngészőre váltottam és abszolút semmi gondom vele.Ha másnem próbáld ki,hidd el megéri.Szuper kis böngésző:

[link]

2011. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat. Igen, Firefoxot használok, de az Opera is le van töltve nekem, és azzal is ugyanezt csinálja. :S Illetve nekem egyáltalán nincs olyan, hogy betöltené a videót, nem úgy, ahogy mondtad, hogy neked 10-ből 6-szor. :( Pedig eddig semmi problémám nem volt, csak az utóbbi pár nap ilyen...

2011. márc. 8. 20:47
 3/5 anonim válasza:
nekem is az a problémám,hogy kb.egy hete nincs videó ,csak hang,én google chrom-ot használok,és már azóta ujra telepítettem a gépemet és még azóta sem megy,nem tom,hogy mi lehet a baj.ja és nem tom,hogy ismeritek-e "atube-catcher"-t,már azzal is problémám van nem akar elindulni mikor ráteszem egy zenére,ezen kívül jól müködik,eddig semmi baj nem volt vele,nagyon sokat használtam ,csak újra telepítettem a gépem,és azóta nem megy se a youtube,se az atube catcher. SOS
2011. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 franci137 válasza:

EZ NEM INTERNET FÜGGŐ!

Lassú a géped.

Vagy bővíttetned kéne valakivel, vagy letöltened egy jó töredezésmentesítő programot. Töredezésmentesítőnek én ezt ajánlom: CCLEANER

És ezt néha-néha le kéne futtatnod. De a lefuttatás nem tart sokáig. Maximum 1 perc. És nagyon könnyű. De ha te nem akarsz töredezésmentesítőt, akkor vidd el egy SZAKÉRTŐHÖZ a géped, és mond neki, hogy szeretnéd bővíttetni.

2011. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Flash frissítés.

2. Video driver frissíŧés.

3. Minden más frissítése. (böngésző, oprendszer, java, kiskutyafüle)

4. Jobb klikk a flash ablakba, Settings, "Enable hardware acceleration" mellől szedd ki a pipát.

2011. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!