Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok letölteni szinkro...

Hogyan tudok letölteni szinkronizált filmeket a netről? Milyen program kell hozzá és melyik weboldalról tudom ezt letölteni? 25L

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már ezzel a torrent töltővel,de ott csak angol nylevű filmeket szedett le...:-S És nagyon sokáig is tartott meg lelassította az egész WiFi rendszerünket,sajnos.Ezért is fordulok inkább hozzátok megfelelő válaszokért.XD
2011. márc. 9. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos valami külföldi torrentről töltöttél akkor. Ha torrentről töltesz, akkor lelassul a böngészési sebességed. Mérettől és sávszélességtől függ, hogy mennyi idő, míg letölti, pl nekem 10 megás nettel egy 4,5 GB-os dvd-t letölteni 75 perc körül van (ha maximális sebességgel tudom tölteni), egy 700 MB-os rippet pedig 15-20 perc körül, ha jól sejtem (bár régen nem töltöttem már olyanokat.

Sávszélességedet a speedtest.net-en tudod tesztelni, vagy a try.hu-n, a teszt végén kiírja, hogy neked mennyi idő lenne letölteni ilyen nagyságú fájlokat. Ha a google-be beírod, hogy torrent oldalak, biztos találsz jó párat, de ezekre többnyire meghívó kell és nem csak sima regisztráció. A warez oldalak viszont regisztráció után használhatók film,zene,stb letöltésére. :)

2011. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvű torrentoldalakon főleg szinkronos filmek vannak. WIFI esetén, mobilos kapcsolatnál vigyázz, mert könnyen túlléped az adatforgalmi limitet. Filmekre a legjobb a kábel vagy az adsl. A mobilnet nem igazán erre való, bár ha szerencséd van, és olyan díjcsomagod van, és olyan sebességed... (zeneszámokhoz még azért okés lehet)
2011. márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

cinemastore


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 David4 válasza:

én is a cenemastore-t használom letöltéshez.

Ha online szeretnéd nézni, akkor www.moovie.hu vagy www.clubgen.net

2011. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 David4 válasza:
cinemastore
2011. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!