Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A blogspoton indítottam...

A blogspoton indítottam blogot. Hol találhatnék listát a többi felhasználóról?

Figyelt kérdés
És annak, aki szintén ezt a programot használja: nagyjából mennyi idő után érkeztek meg az első megjegyzések?
2011. márc. 9. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs külön lista,csak hasonló érdeklődés,lakhely,vagy hobbi alapján kereshetsz rá emberekre az adatlapodon.Egyébként én egy megjegyzést se kaptam több éve.(igaz hogy nem is frissítettem a tartalmat,mert lusta vagyok)
2011. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Belinkelnéd a blogodat ide?Kíváncsi vagyok milyen:)
2011. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az egyik "főzős", a másik "alkotós" (ezt már régen frissítettem, de nemsokára újra fogom), és lesz egy harmadik is, amin kutyás trükkök lesznek.


[link]

[link]

Mégcsak most indult, de igyekszem naponta frissíteni.

2011. márc. 9. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Egész jók a blogjaid,nekem tetszenek,de ne kövesd el azt a hibát amit én is,hogy túl sok blogot (sokfélét)csinálsz és a végén mindegyiket megunod.(bár ez azt hiszem, leginkább rám jellemző)
2011. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A többi felhasználót úgy találod meg,pl hogy amint láttam a profilodon is,hogy kedvenc filmjeid,és mondjuk rákattintasz a Hideghegy című filmre,és akkor kidobja azokat az embereket,akiknek szintén a Hideghegy a kedvencük.:)

Amúgy bocs a béna megfogalmazásért:D

2011. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök hogy tetszik a blogom. Arra gondoltam, hogy összevonok két blogot, és mindenről lesz benne szó, amolyan vegyeskereskedés néven.

Nem fogalmazol bénán. Miért gondolod ezt?

2011. márc. 9. 18:58
 7/7 vem válasza:
Nekem is itt van blogom. A megjegyzések ritkán érkeznek eleinte, főleg ha csak regisztrált felhasználóknak engedélyezed a hozzászólást. Megpróbálhatod az ismerőseid körében terjeszteni a linket, hogy akit érdekel az megnézhesse (MSN, facebook), és akkor hátha írnak is :)
2011. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!