Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kb.2 éve regisztráltam a...

Kb.2 éve regisztráltam a youtube-ra, csak az a baj, hogy elfelejtettem az e-mail címet és a jelszót is. A felhasználónevet tudom csak. A regisztrációmat szeretném törölni, és a videókat amiket feltöltöttem. Hogyan tudnék belépni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 21:42
 1/2 vagyokakilehetek ***** válasza:

az hogy lehet hogy az email címet elfelejted?

gondolom olyan email-re regisztráltál amit használsz/használtál. próbálkozz a jelszó emlékeztetővel és irogasd be neki az összes általad eddig használt emailt hátha egyik jó lesz. utána belépsz arra az email oldaladra. ott megkapod az új jelszót. azzal beléphetsz akkor már jutyúkra. ott pedig már tudod törölni dolgokat...


ha nem sikerül mert nem jó egyik email se neki akkor így jártál..

2011. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy sikerült elfelejteni, hogy amilyen idóta voltam, csináltam magamnak egy csomó e-mail címet. És amikor már meguntam, nem használtam. Már egy csomót megszüntettem, de még most is van vagy 8-9 e-mail címem minimum.
2011. márc. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!