Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne úgymond kicsit...

Hogyan lehetne úgymond kicsit leszokni a facebookról?

Figyelt kérdés
Sajnos egyszerűen mióta be vagyok regisztrálva,azóta a barátaimat is csak kizárólag ott tudom elérni(ha nem személyesen).És én is egyre több időt töltök vele.
2011. márc. 11. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérlekszépen!

Ez már jó jel, hogy észrevetted ezt.

Én fent voltam de annyira idegesített, hogy még azt is közzéteszik, mikor ki megy a WC-re, hogy töröltem magam.


Egyébként hogy érted, hogy kéne leszokni?

Nem mész fel és ennyi. Csinálj mást.

2011. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak napi 1x fölmegyek, átfutom az üzenőfalat hogy van-e valami extra, cityville-ben elhasználom az energiát és ennyi. 1-2 óra naponta de állítólag már ez is függőség.
2011. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem hinném h az én is napi szinten nézem a postokat de semmi tőbb,ha nem egész nap lógsz rajta akkor nem vagy függő szerintem
2011. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszolóval erősen egyetértek, próbáld meg elfelejteni azt a szennyoldalt :D
2011. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

14:53 - én is pont így vok:

Felmegyekk,ha van értesítés megnézem,esetleg hozzászólok,cityvillebe elhasználom az energiát,majd ezután msn-ként használom XD mert hogy itt beszélgetek bárkivel már

2011. márc. 13. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!