Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome ot használok de...

Google Chrome ot használok de egy ideje használhatatlan. Azt írja hogy a tűzfal tévesen észlelt egy vírust és ezért a hálózatot letiltotta. Van egy javaslat (alul) amit nem tudom hogy kell használni. Mit tehetek hogy megjavuljon?

Figyelt kérdés
Próbálja meg hozzáadni a következőt: Google Chrome mint engedélyezett programot tűzfala vagy víruskereső szoftvere beállításainál. Ha már engedélyezve van, kísérelje meg törölni az engedélyezett programok listájáról, majd újra hozzáadni.
2011. márc. 12. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit kér. A Vezérlőpult utolsó ikonja a Tűzfal. Abban lehet hozzá adni kivételeket. Add hozzá.Ha már ott találod, töröld ki, és úgy add hozzá megint. Nem bonyolult a dolog. Én előtte újratelepíteném a Chrome-t
2011. márc. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A programok átengedése a windows tűzfalon? Remélem erre gondolsz mert már újratettem és a listából is ki és újra betettem de semmi...
2011. márc. 13. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez esetben a legegyszerűbb megoldás a teljes Windows újratelepítése, a szükséges dokumentumoki mentése után. Momentán nincs jobb ötletem
2011. márc. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!