Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnám megnézni a böngésző...

Hol tudnám megnézni a böngészőm beállításait?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Megint egy nagy kéréssel fordulok hozzátok.Néhány nappal ezelőtt írtam egy kérdést melyben azt kérdeztem,hogy mi lehet a probléma a hoxa portállal,mivel még ebben a hónapban nem tudtam belépni az oldalra,mostanra kiderült,hogy valószinűleg a böngészőm beállításai nem stimmelnek,legyetek olyan kedvesek megírni,ha tudjátok,hogy ennek,hogy lehetne utánanézni,a számítógépen,és hogy hogy kell ezt tökéletesen beállítani?Nagyon várom a választ,és nagyon szépen köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti


2009. febr. 20. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a böngésző menüjében. Írd le, hogy milyen böngészőt használsz, milyen nyelven, és hogy mit akarsz beállítani.
2009. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó

Köszönöm,hogy hajlandó vagy nekem segíteni,e-mail ben azt írták nekem,hogy azért nem tudok belépni a hoxa.hu ra,mert a böngészőm beállításában változott meg valami,most jelenleg MOZILLA FIREFOX 3.0.6-OS verziójú böngészőm van,és magyar nyelvű.Légyszives azt is írd meg nekem,hogy milyen beállításoknak kell lennie,ahhoz hogy ez az oldal is tökéletesen működjön,de mindent a lehető leg részletesebben írjál le,mert nem vagyok egy nagy számítástechnikai zseni,jelenlegi tudományom odáig terjed,hogy internetezek,letöltök,ki-és bekapcsolom,valamint leveleket írok és.Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget

Szia:Farkas Kriszti

2009. febr. 20. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Eszközök - Beállítások... Itt kell elvégezni a beállításokat. Amivel szoktak problémázni az oldalak:


- Tiltva vannak a felugró ablakok - Ehhez a Tartalomra kattintasz és kiveszed a pipát a felugró ablakok tltása előtti négyzetből, vagy a kivételek... gombra kattintasz, és beírod az oldal címét.


- Sütik - Ehhez az adatvédelemre kell kattintani, és a bepipázni a harmadik féltől való sütik elfogadását.


Mit írt a hoxa mi nem stimmel?

2009. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó

Köszönöm a választ,csak ezt írták a freemail-embe,hogy a böngésző beállításaiban változott meg valami,ezenkívül semmit nem írt,ha rákattintok az oldalra,bejön,de nem ír ki semmi mást,ezért kellett tőletek segítséget kérnem,légyszíves írd meg,hogy milyen beállításokat kell alkalmazni,hogy tökéletesen működjön ez az oldal is(ez az egyetlen oldal,ami nem működik rendesen)Nagyon várom a választ,és nagyon köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

2009. febr. 21. 06:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó

Nagyon köszönöm a válaszodat,melyben azt írtad,hogy az eszközök,beállítások,stb menüpontban állíthatom be ,hogy a hoxa portál is tökéletesen működjön,mindent úgy csináltam,ahogy megírtad,de sajnos ez sem vezetett semmi eredményre,tehát még most sem tudom használni az oldalt úgy ahogy kellene,van még valami ötleted?Légyszives írd meg nekem.

Köszönöm szépen

Szia:Farkas Kriszti

2009. febr. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!