Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi idő múlva törlik a...

Mennyi idő múlva törlik a Picasa webalbumba feltöltött képeket, törlik egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A Picassa webalbum ,az egy akkora katyvasz,hogy ahhoz senki nem ért . Bárki is írt ki még róla kérdést ,arra soha senki nem tudott értelmes választ adni. Ahogy most én se.
2011. márc. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egy éve feltöltött képeim 10%-a helyett csak üres kocka jelenik meg. Pár hónapja néztem, még jó volt
2011. márc. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A webalbum 1GB-ig mindenkinek ingyenes és sosem törlik. Mint minden hasonló képtárservernél, itt is előfordulhatnak hibák, eltűnhetnek képek, de serverkarbantartások után, tehát egy bizonyos idő eltelte után visszahelyeződnek.

Ha tárhelybővitést is kérsz, még tutibb, hogy sokáig megmaradnak képeid az albumban. Ime a tarifák:

[link]


Ha 1GB-nál több képet akarsz feltölteni, akkor tárhelybővitést kell kérni, ami elég olcsó, évenként fizetendő.

2011. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!