Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy e-mail cím két embernek?...

Egy e-mail cím két embernek? Nem rég rájöttem, hogy a citromail nekem és egy másik személynek is megengedte ugyanazt az azonosítót, betudunk lépni egymásébe, de azt se tudom ki ő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát,ilyenről még nem hallottam XP


Szóval ugyan az az e-mail címetek?


valami@citromail.hu


Ha igen,honnan tudod egyáltalán hogy valaki másnak is ez az e-mail címe és nem csak feltörte a tiedet?


Minden esetre ha tényleg ilyen baki előfordulhat citromail-en hogy én egy már foglalt azonosítóval regelek és végül be tudok lépni egy már létező e-mail fiókba ami ugyan azt az azonosítót használja amivel regeltem,akkor azonnal ott hagynám a citromail-t és keresnék egy másik megbízható e-mial szolgáltatót mint:


googlemail

hotmail

yahoo

..stb

2011. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen.erre is úgy jöttem rá, hogy regelnni akartam youtubera és kiírta h ilyen már van mármint az e-mail.mondom biztos elfelejtettem, h már regisztráltam rá, belépek és kihozott egy profilt.azon volt egy blogcím és arra írtam az illetőnek h ugyanaz az e-mail vagy csak elírt valamit. nem tudom mi lehet. és még ő írt flegmán mikor nekem arra leveleim jönnek, a blogomat is arról írom és így simán veletud nézni a dolgaimba.-.-
2011. márc. 13. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nah várjál.A youtube-on ha jól tudom csak googlemail fiókkal lehet regelni...Szóval ha te citromail fiókkal is regelsz akkor is bejelentkezéshez a googlemail fiókot kéri...


Nah most nem tudom ez hogy megy,mert én googlemail fiókot használok és ezért egyszerű volt regelnem youtube-on.

Most ki próbáltam és regeltem a valami@citromail.hu e-mail címmel ám azt kéri hogy a "valami@citromail.hu"-ra nyissak egy google fiókot vagy mi a *ar..


Nem igazán értem az egészet XD

Most K.O vagyok vagy csak fáradt..


Szóval regelni akartál youtube-on,az ki írta hogy a te citromail-es e-mail fiókod már regisztrálva van.

Nah most tegyük fel hogy az illető a te e-mail címeddel regelt ahogy én is most meg tettem a "valami@citromail.hu"

címmel..Ám ennek ellenére akkor is létre kel hogy hozzon egy google fiókot a "valami@citromail.hu" fiókot használva alternatív fióknak,ám ettől még ő nem tud be lépni a te citromail fiókodba csak esetleg te az ő googlemail és youtube fiókjába,ám az nem a tied végereményben mint ahogy a citromail-es fiók nem az övé XD


Miből gondolod hogy be tudsz lépni az ő e-mail fiókjába vagyhogy ő a tiedbe?


És egyébként egész pontosan milyen flegma választ kaptál?Pontosan...

2011. márc. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" Nah várjál.A youtube-on ha jól tudom csak googlemail fiókkal lehet regelni..."


Nem jól tudod. Pl nekem yahoo-s címem van.

2011. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szóóval.xD

én be tudok lépni a citromailbe és a youtubeos google fiókba is.szerintem ő csinált rá google fiókot, de én a blog készítésnél is észrevettem, hogy ha nem google-d van, akkor csinál egy google fiókot az e-mailedre. tehát ua marad az e-mail csak google fiók is lesz egyben és a googleba is be tudsz vele lépni. és mivel én be tudok lépni az övébe, gondolom h ő is az enyémbe.

2011. márc. 14. 00:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem,ő nem tud belépni a citromail fiókodba vagy ha igen akkor feltörte.Változtasd meg a jelszót.

Te csak azért tudsz belépni az ő google fiókjába,mert a te citromail fiókodra csinálta de hogy miért ki tudja..Lehet csak elírta.Néha velem is előfordul hogy elütöm.Eleinte jó pár regisztrációt csináltam valakinek akinek az azonosítója hasonlít az enyémre,csak egy betű eltérés van XD


00:00:


Hát nem tom,tudom hogy régen bármilyen e-mail-el lehet regelni végülis most is,de végül google fiókot kér..Most arra kért miután regeltem egy kamu citromail fiókkal,hogy a bejelentkezéshez google fiókot kell hogy nyissak...És be jelentkezésnél azt írja ki:


"Bejelentkezés a következőbe: YouTube, YouTube VAGY Google Fiókjával"


Tehát Youtube vagy Google fiókkal.

Ám Youtube fiók létrehozásánál már egy jó ideje kötelezően kéri hogy googlefiókot IS hozzunk létra a bejelentkezéshez....De mind1

2011. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nahát akkor megváltoztatom, köszi :)
2011. márc. 14. 08:19
 8/8 A kérdező kommentje:

meg is változtattam.már csak egy baj van.bocsi h itt zaklatlak ezzel :$ xD

szóval h nekem most esett le hogy a citromail fiókomból (valami@citromail.hu) csináltam már google fiókot mikor 2 éve megcsináltam a blogomat. tehát akkor ahhoz csak tudja a jelszót.xD de mindegy csinálok valami más címre youtubeot :D

2011. márc. 14. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!