Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok erről az oldalról?

Mit gondoltok erről az oldalról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem fikázásokat várok, hanem értelmes válaszokat, hogy min kellene javítani stb...


2011. márc. 16. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Oldalt az a belógó sétáló ember nem az igazi, de ha már ott van, legalább legyen statikus. Mivel funkciója nincs, ahogy észrevettem. A reklámok is furán helyezkednek el néha, de amúgy nagyon korrekt oldal.
2011. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:)

ezek nagy része már vagy 1000 helyen fent vannak a neten

Én is gondoltam hogy csinálok egy humor portált de rájöttem hogy felesleges

2011. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat. Akinek még van vélenménye az írjon, mert kíváncsi vagyok. :D
2011. márc. 16. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapjában véve tetszik!

Csak szerintem a blog.hu nem igazán alkalmas ilyen tipusú oldalakhoz. Mivel vagy ezer ilyen humoros oldal van a neten, egy ilyennek szinte "be kell robbanni az ember arcába" mikor rákattint, de ez a blog.hu-n, nem megvalósítható, a kötött sablon végett. De hát valljuk be Blog.hu egy blog oldal, ne várjunk mást tőle.

Amúgy további sok sikert!

2011. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Én a blog.hu-t csak próbának készítettem, hogy ez így mennyire jön be az embereknek. Aztán ha felkapják akkor átköltöztetem az oldalt egy saját tárhelyre meg veszek egy domaint. Csak addig nem akartam rá pénzt költeni, amíg nem biztos semmi.
2011. márc. 16. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy BIZTOS, sajnos nincs!
2011. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!