Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megtudom nézni facebookon...

Megtudom nézni facebookon hogy hányan nézték meg a profilomat, illetve hogy kik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 21:15
 1/7 anonim válasza:
megtudod!
2011. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hol?
2011. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van egy ilyen program szerűség amivel meg lehet már nézni, de én hülye vagyok hozzá...pedig jó lenne tudni

vki elmagyarázná?

[link]

2011. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az fake
2011. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy ezt kétnaponta megkérdezi valaki, annak ellenére, hogy élőembert nem találtak még évek óta aki rendelkezne ilyen opcióval. :)


Ha kicsit is ismered a facebookot akkor tudnád, hogy egy alkalmazás csak úgy működik ha az érintett azt engedélyezi.

Azaz te hiába teszel fel egy ilyet az nem fog működni eg ylátogatónál ha az nem nem engedélyezi előtte.

2011. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy itt a hivatalos facebook nyilatkozat erről (második pont):

[link]


"Can I know who’s viewing my profile or how often it’s being viewed?


No, Facebook does not provide the ability to track who is viewing your...

No, Facebook does not provide the ability to track who is viewing your profile, or parts of your profile, such as your photos. Applications by outside developers cannot provide this functionality, either. Applications that claim to give you this ability will be removed from Facebook for violating policy. You can report applications that provide untrustworthy experiences by clicking the "Report Application" at the bottom of the application’s About page, or by clicking "Report" at the bottom of any canvas page within the application."

2011. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akárki akármit mondd én használtam egy ilyen alkalmazást amit még csak retentő kevesen használnak! Valóban megmutatja hogy kik akik gykran látogatják a képeidet és a profilodat. Sajnos a barátnőm még nekem se adta meg a nevét, úgyhogy azóta kutatom ezt az alkalmazást. Én azóta retegek megnézni bárki képeit! :D
2012. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!