Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fagy le folyton a gépem...

Miért fagy le folyton a gépem ha egy-két percig nem használom? 3napja csinálja, valamit letölthettek a gyerekeim?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy töredezettségmentesítés segítene.

(Ha utána sem jobb, okosabb megnézetni, az enyém ilyen gondok miatt vinyócserés...)

2011. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak akkor, ha nem használod?

szerintem képernyővédő. próbáld meg átállítani.

2011. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy lefagy?

Megáll az egér, és semmire se reagáll?

Vagy már kikapcsolva találod?

Vagy bejön a képernyő védő, de eltüntetni már nemtudod?

Chdisk, töredezettség mentesítés, energitakarékossági beállítások, vírus/reklám írtás, registry takarítás. futtatásba msconfig, és az automatius indítás fülön löjj ki mindent AMI NEM KELL.

Elsőre ennyi.

2011. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem a lefagyást,hogy pl:itt olvasok és valamiért nem kattintok sehova egy-két másodpercig akkor már utána nem is tudok mást csak bezárni a lapot.A vinyót pár hónapja cserélték....:-(
2011. márc. 17. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Az energia takarékossági beállításokat nézd át, de szerintem te bakaptál valami csúnya vírust.

rendezz egy nagytakarítást, tolj végig több vírusírtóval is egy komplett ellenőrzést, persze egyenként.

Ha ezse segít, akkor winreinstall.

2011. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!