Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek? Ciki az...

Mi a véleményetek? Ciki az manapság, ha valaki nem regisztrált semmilyen közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Nem kell mindenben a tömeget követni.

2011. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Én is csak azért vagyok failbook-on mert az ismerőseim egy része nem hajlandó sima chat-programot használni illetve az e-mailját is csak szökőévente 1* nézi meg mert minek azt. (Ami szerintem idegesítő.) :/
2011. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utóbbivagy egy cipőben járok, és teljesen egyetértek.

Ha nincs kedved hozzá, hagyd a rákba, haszna nincs, csak fölös időtöltés, ha akarod, hanem.

2011. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy az a ciki, amikor rájösz, hogy miről szólnak ezek a x-ok és nem lépsz ki...???
2011. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A közösségi oldalakat bármire lehet használni, ez a felhasználótól függ.

Nekem nem az a fontos, hogy minél többen bejelöljenek, hanem a hírfolyam, mert az is van (igaz, én csak a Facebook-on nézem).

A twittert is lehet használni értelmes célokra. Legjobb persze az lenne, hogy amely országokban csak lehetséges, lenne egy twitter sms szám, mert akkor, legalább helyi, vagy belföldi számra menne az sms.

Amúgy meg a kérdésre válaszolva: nem, nem ciki.

2011. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A legtöbb ember fent van fb-n, de nem ciki, ha nem. Ez olyan, mintha ciki lenne, hogy 0-s a vércsoportod: a legtöbb embernek A, B, vagy AB, de nem baj, ha 0-s.
2012. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!