Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszaállitani a...

Hogy lehet visszaállitani a levelezést facebookon?

Figyelt kérdés
új levelező van. És visszalehet állitani valahogy ? és Hogyan ?
2011. márc. 17. 21:40
 1/6 anonim válasza:

ez engem is érdekelne. mert nagyon szar.....

bocsi az offért:D

2011. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi változott konkrétan? elég gyakran használom, de nekem nem tűnt fel :)
2011. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát csak valami frissités :S de egybe mutatja a chat-et és a leveleket-.- és telefonrol meg csak úgy lehet írni hogy mindig új üzenet NAGYON SZAR
2011. márc. 29. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor ez a változtatás a Dél-dunántúli Régiót nem érintette :D
2011. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
délvidéket sem...
2011. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Állítólag nem lehet visszaállítani, Elvileg már március óta mindenkinek át kellet volna állnia erre a szarra, én kb 2 hete 1ik napról a másikra csak ezt a szart láttam, azt hittem ideg összeroppanást kapok, mert nagyon idegesít ez hogy mindent egybe ömleszt, a múltkor (pár napja) 1 órán át kerestem egy levelet telefonról, mert ugye a chat beszélgetések is benne vannak és 2-3 órákat dumáltam chaten azért érzitek hogy az mennyi üzenetváltás.


Én Baranya megyei vagyok, szóval én is megkaptam az új rendszert, amire állítólag a facebook egy értesítővel felhívja a figyelmed h mikorra várható az átállás, ez persze nem történt meg nem kaptam semmi levelet. Mellesleg nekem megváltozott de az ismerőseim 99%-ának maradt a régi, az már biztos hogy visszaállítani nem lehet a régire, ha egyszer megkaptad, úgy is marad. Én kipróbáltam fél órája kb, regisztráltam egy új profilt egy másik e-mail címemre, és ott meg a régi levelezést adta be alapértelmezettként(holott azt írták a fejlesztők egy hivatalos tájékoztatóba, hogy aki március után regel az oldalra az alapból újat kap. Na hát ennyit a facebookról, sztem ezzel sok hívet elvesztenek, sok hülye fejlesztést csinálnak az biztos. De hát mi mezei kis egerek nem befolyásolhatjuk őket h csinálják vissza. Vagy eltűrjük, vagy nem és tömeges letörléseket hajtunk végre, akkor talán kinyílik a szemük, de nem hiszem hogy a 600-800 millió felhasználó köréből érdekli őket 100ezer ember aki letörli magát. Egyszóval nem lehet megváltoztatni. Remélem segített a válasz.

2011. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!