Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a Youtube biztonságos módját?

Figyelt kérdés

Meg akartam nézni egy videót (pl. http://www.youtube.com/watch?v=phYWLOotC7M), kijött, hogy: "Ez a videó nem érhető el, ha be van kapcsolva a Biztonságos mód. A videó megtekintéséhez kapcsold ki a Biztonságos módot.

Sajnáljuk."


Oldal alját ott van, hogy " * Programhiba jelentése


* Nyelv: Magyar

* Hely: Világszerte

* Biztonságos mód: Bekapcsolva

"


OK, biztonságos módot kikapcsolom, mentés, de nem változik át.

Aztán megyek a "Fiók kezelésébe", úgy is átállítom, ki is írja, hogy "Successfully disabled Safety Mode", de sem az alsó kiírás nem változik, sem a videót nem tudom megnézni. Próbálkoztam a böngésző újraindításával, előzmények, gyorsítótár ürítésével, nem használt semmit. Chrome-ban és Mozillában is ugyanez történik. WinXP-m van.


2011. márc. 19. 10:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Legalább azt írjátok meg légyszi, hogy meg tudjátok-e nézni a videót. Én még mindig nem.
2011. márc. 19. 21:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet nálad a baj, ha kikapcsolom, nálam elindul. :/
2011. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a probléma:S
2013. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!