Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a fene ez facebookon?!

Mi a fene ez facebookon?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanába mindenki ezt küldözgeti a chaten!


" OMG: This girl killed herself after her FATHER posted this message on her wall: bit.l*y/hiht3w "

Csak a ly között nincs csillag.


Ez valami vírus,ugye?Mert én nem kattintottam még rá.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 19. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne kattints rá, ezzel terjed.

Nem feltétlenül tartalmaz veszélyes elemeket, de vírusként viselkedik mivel aki rákattint annak automatikusan meg is jelenik a falán, amire szintén kattintani fog majd valaki.


Egyrészt az oldalt is bomlasztja a terheléssel, másrészt egy fricska is az oldal felé, mert manapság már mindenhol ott van a megosztás gomb, így egy magyar közösségben sem tűnik fel egy külföldi cikk megosztása. Plusz a felhasználók felé is egy tükör mert nem kell ahhoz vírusnak lennie valaminek hogy esztelenül terjesszék az emberek maguktól, mint a 'barátság napjá'tól kezdve 'a te vagy a legjobb barátom' című dolgokig bármit. Csak itt a kíváncsiságtól pörög a dolog, elég egy hatásos cím hogy meggondolatlanul egy titkosított című oldalra kattintsunk.

2011. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vírus, semmiképp se menj rá!
2011. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
sorry, értem a fenti alatt, hogy a titkosított link mögött nagyon könnyen lehet (és általában van is) fertőzött oldal, előző voltam
2011. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!