Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az interneten rendelt terméket...

Az interneten rendelt terméket, hogy tudom lemondani?

Figyelt kérdés
Már 3 időpontot írtak szállításra, de nem érkezett meg. A rendelés óta 2 hét telt el. Unom már a hitegetésüket, ezért le akarom mondani. Írok egy e-mailt, hogy lemondom a rendelést és kész? Vagy ha ennek ellenére mégis kihozzák akkor ha nem veszem át akkor mi lesz? Utánvétes, tehát pénzem nincs benne.
2011. márc. 20. 09:51
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

"Vagy ha ennek ellenére mégis kihozzák akkor ha nem veszem át akkor mi lesz?"


A futárszolgálatos csávó meg fog verni. :D


Hát persze, hogy elállhatsz a vásárlástól! Hiszen nem teljesítették amit vállaltak...

És igen, szerintem az e-mail is elég.

2011. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Amúgy és is így jártam téli gumi vásárlásnál, 2 hétig sem jött ki, a telefont nem vették fel, az e-mailre meg robot válaszolt. Így megvettem máshonnan, de 1 hétre rá mégis meghozták.

A futárszolgálatost meg elküldtem Isten hírével, mikor hepciáskodott megmondtam neki, hogy legközelebb normális céggel szerződjön.

2011. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, tehát lemondom e-mailben és kész. Ha meg mégis kihozzák, ha nem veszem át abból sincs semmi.
2011. márc. 20. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:

e-mailben jelzed, hogy a késedelmes teljesítés miatt, kéred a megrendelésed törlését, illetve, hogy elállsz a vásárlástól, (megrendelés visszavonása címén!) és ha mégis kiszállítanák már most kijelented, hogy nem veszed át.

(a kereskedelmi törvényben rögzítettek szerint, webáruházas vásárlás esetén, még az átvétel megtörténte után is, 8 napon belül, INDOKLÁS nélkül elállhatsz a vásárlástól!)

2011. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Leírtam pont azt amit te írtál. Oda írtam, hogy lemondom és ha kiküldik nem veszem át. Remélem megértették.
2011. márc. 20. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!