Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom telepíteni az...

Miért nem tudom telepíteni az msnt?

Figyelt kérdés

fel volt téve nekem, erre egyszercsak elromlott, nem engedett be... letöröltem és azóta nem tudom újra telepíteni. XP-m van


netes telepítésnél azt írja, nincs kapcsolat (pedig van)

offline-nál ped ezt: Oops! Google Chrome could not find wl.dlservice.microsoft.com (értem hogy mit jelent csak azt nem, hogy miért)


miért nem engedi?:(


2011. márc. 20. 11:46
 1/9 Tom Benko ***** válasza:
törölted, vagy uninstalláltad?
2011. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vezérlőpult, programok telepítése és törlésénél töröltem.
2011. márc. 20. 11:52
 3/9 Tom Benko ***** válasza:
Mintha a microsoft saját marhasága lenne: a böngészővel kínlódik...
2011. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen, valamiért nem enged fel a microsoft oldalára...


közben letöltöttem a NOD32, de nem talált vírust...

viszont ezek után sikerült telepítenem, pedig úgy próbáltam, ahogy eddig, szóval nem értem.


lényeg, hogy megoldódott, köszi hogy válaszoltál.

2011. márc. 22. 13:58
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
Engem speciel baromira zavarna, hogy mitől lett hirtelen jó. Igaz, régebben, amíg én is windowst használtam, engem sem zavart. Mi lehetett a különbség a két kísérlet között?
2011. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

engem is nagyon zavar de mivel nem értek hozzá, nem tudok találgatni... az egyetlen változás az volt, hogy amikor sikerült, már volt vírusírtó a gépemen...

és most hogy nézem, már be jön a microsoft oldal is, ami eddig valamiért nem :O

2011. márc. 24. 00:58
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Kipróbálnám, ha leszeded a vírusirtót, akkor is bejön-e. Meg ami még eszedbe jut. Így fogsz érteni a géphez.
2011. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ajaj, most úgy örülök hogy működik, nem akarom megint elrontani:D amúgy működött régen vírusírtó nélkül.

az egész azzal kezdődött, hogy nem engedett belépni, merthogy szedjem le a legújabb verziót. de azt meg nem lehet xpre... de amikor a régivel próbálkoztam, folyton csak az új verziót akarta velem telepíttetni. ezért töröltem az egészet és próbáltam újra feltenni, idáig sikertelenül.

2011. márc. 25. 00:21
 9/9 Tom Benko ***** válasza:

Egyszerű: Külön partíción csak a rendszer, azt, amikor korrektül összeraktad, belenyomod egy lemezképbe, aztán lehet őrjöngeni, ha valami javíthatatlanul károsodik, csak az eredetit kell visszaírni.

Valamelyik alternatíva (pl. Pidgin) esetleg nem lenne jó? kevésbé nyűgös dolog.

2011. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!