Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a router a nethez?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mit csinálok rosszul: telepítettem (belkin router),de a 192.168.2.1 oldalon az van kiírva ,hogy Internet status: no connection... mit kéne állítanom akár a számítógépen,akár a routeren? segítsetek légyszi!!
2011. márc. 20. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem értesz hozzá,esetleg életben először van dolgod routerral akkor kb nulla az esélyed rá ,hogy egyedül beállítod .
2011. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,ezt gondoltam,de jobb lenne ,ha inkább segítenél,mert most nincs senki,aki nekem beállítaná...
2011. márc. 21. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

De sajna annak is nulla az esélye ,hogy én vagy bárki,annyit és úgy tudjon így látatlanba segíteni,hogy sikerüljön beállítanunk.

Most gondolj bele egy fordítva dologba,ha én tök béna pasi vagyok sütésben,akkor te tudnál nekem ezen az oldalon olyanokat írni,hogy az alapján,én egy orosz krém tortát prímára meg tudjak sütni a tanácsaid,útmutatásod alapján ?

2011. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó,ebben igazad van,de nem vagyok annyira teljesen hül*e a routerhoz...jó,olyan nagyon sokat tényleg nem értek hozzá. de akkor mondjuk nem tudnál mondani néhány dolgot ,hogy esetleg mi lehet a baj?
2011. márc. 21. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Rohadtul sok variáció van,kezdve a router típusától,a neted típusán át stb,stb. Ha talán megírnád a router számát ,akkor lehet,hogy találnánk egy magyarnyelvű használatit,amiből már talán elindulhatnál.
2011. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!