Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó a gépemen az MSN...

Miért nem jó a gépemen az MSN és a Skype?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt még semmi gond nem volt. Tegnap estétől viszont azt csinálja, hogy bejelentkezek, még egy pillanatra látom, hogy kik vannak bent aztán egyszerűen eltűnik az ablak. Ha újból megnyitom, akkor megint be kell jelentkeznem, aztán megint eltűnik! TISZTA IDEG VAGYOK! Segítsetek! Mit tudok vele csinálni??? Már egyszer letöröltem aztán újra telepítettem, de akkor sem jó!
2011. márc. 21. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
vírus, spyware, stb keresőd van? mit mondtak?
2011. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
AVG vírusírtóm van és c cleaner programon. Mind a 2-t használom, nem jelzett semmit.
2011. márc. 21. 12:45
 3/4 anonim válasza:
Ne idegeskedj! Tegnap nálam is nagyon vacakolt.A partnerlistán a képek rémisztőek voltak.Nagy nehezen összejött a kapcsolat a család egy tagjával beszélgettünk és elbucsúzunk egymástól, kikapcs. Idehaza baszélgetek tovább és vacsizunk, de közben ilyen halk kuncogások jöttek a gép felől, Megyek oda és megint hallom h vki kuncog. Mondom a nejemnek h vki van a vonalban. Hát egyszercsak "felröhögnek" azok akikkel beszélgettünk és mondják h mindet hallottak,de nem láttak sennit.Gondold el ha olyan dolgokat beszélünk egymással róluk ami kompromitáló lett vna. A csúcs az volt h egyáltalán nem engedte magát lekapcsolni az a rohadt Skype.Csak úgy tudtam meg szüntetni h teljessen ki kap a szgép.Web kamera kihúzva. Hozzá kell tenni h nekünk egybe van a kamera a mikrofonnal. Mára helyre állt.Mindenesetre tanulságos volt.
2011. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Érdekes, ez a modern technika sokszor túljár az eszünkön.

Én most már lefuttattam rajta a víruskeresőt, a tisztítót mégsem működik. Nem értem.

2011. márc. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!