Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor internet flexi csomag...

Telenor internet flexi csomag mire elég?

Figyelt kérdés
Hány filmet lehet vele letölteni? Akinek van róla tapasztalata írja meg legyen szíves.Köszi!
2011. márc. 21. 19:59
 1/3 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de még zenét sem lehet vele rendesen letölteni olyan lassú!!! Nekünk most fog lejárni... De nem lesz hosszabbítás!!! A havidíjból mostanában már internetet is lehet venni nem ezt a sz*rt. Remélem segítettem :D
2011. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem ilyen csomagom van és nagyon megvagyok elégedve vele! teljesen korlátlan szoktam vele filmeket nézni, vagy ha épp nem filmet nézek akk youtube-on lógok. 30-40 Gb-ot szoktam netezni egy hónapban és nem lassítják le.

tapasztalatom szerint:

2,5g-n 27KB/s letöltés 8KB/s feltöltés

3g-n 720KB/s letöltés 130KB/s feltöltés

vagyis ez csak akk éri meg ha rendesen van 3g-s lefedetség mert ha EDGE-n van akk elég tetü tud lenni!

2013. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sanyika007 ***** válasza:
Nálam, 3G hálózat mellet online filmezhetek zenélhetek youtubozhatok 700-800/s sebességgel, lassítás nélkül! Átlagban 100 GB fölötti adatforgalommal nagyjából 5600-5800 Ft -ot fizetek havonta
2013. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!