Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2in1 Figyelem! Szakik? :D

Tgbzhnujm kérdése:

2in1 Figyelem! Szakik? :D

Figyelt kérdés

szóval azt szeretném megoldani hogy a gépemet 2 külön monitorral egérrel és Bill.-el tudjam használni, mintha 2 külön-külön gépem lenne... BIOS, CPU, VGA dual és memória is akad 4GB ha kell lesz 8GB és nem arra a programra gondolok ami szimulál egy másik op.rendszert

hanem ténylegesen megszeretném oszatni 2-be a számitógépem.


mi módon lehet ezt megcsinálni?


2011. márc. 22. 18:08
 1/5 A kérdező kommentje:

ha éppen pontosan nemis tudjátok a megoldást nagyon megköszönnék egy linket pl. egy fórumról, ahol ennek a megoldását megtudhatom (kicsit otthon vagyok az informatikába de ehez hasonlót még soha nemcsináltam).

A felfogásom nagyonjó :D

2011. márc. 22. 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem lehet hogy egy alaplapból két külön pc kihozni, de majd a nálam okosabbak megmondják a frankót!
2011. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

dualmonitor - van

két egér, beviteli eszköz - használhatsz (de nem egyszerre, csak felváltva)

két felhasználó - igen, de nem egyszerre, csak felváltva

két oprendszer - akár felváltva, akár virtualboxban lehetséges



De amit te szeretnél, az szerintem nem fog menni!

2011. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem... akkor lemondok róla :/ köszi
2011. márc. 26. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
NEm ismerem a linuxot de érettségi tételben azt tanultam hogy" több felhasználós egy időben több felhasználó."
2013. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!