Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pontpark.hu. Már megint...

Pontpark.hu. Már megint büntetnek minket? : )

Figyelt kérdés

Már kezd elegem lenni, de nagyon ebből az oldalból. Mint a taknyosokat, úgy kezelik a felhasználókat, ha valaki valami "rosszat tesz" (jelen esetben kiírta a drága a napi kérdést gyakorikerdesek.hu-ra) szóval ha valaki valami rosszat tesz egyből már 0 pont a napi kérdés, és 1 pontosok a hirdetések...csak én érzem ezt megalázónak?

De persze nem vagyok köteles igénybe venni a szolgáltatásaikat, így a későbbiekben én (ha lehet) kiregisztrálok:)


2011. márc. 24. 08:17
 1/6 anonim válasza:
56%

Ha eleged lett az oldalból, írsz a kapcsolat menüben és törölnek.

Nem taknyosként kezelnek hanem a sok sz.rházi miatt aki nem képes máshogy megtalálni a választ, csak itt, ami a szabály szerint nem megengedett, máshogy nem tudnak elégtételt venni. De ha felvállaljátok a neveteket ide kérdéseket feltevő és válaszoló játékosok, akkor törölve lesztek és probléma megoldva.

2011. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Senki nem kérdezte a neved, a kérdés sem ez volt, válaszolj arra amit kérdeztem és ne összevissza dadogj.

És ha megfigyelted volna, nem azt mondtam, hogy nem idióta az aki direkt kiirogatja a kérdéseket, hanem hogy mint a dedósokat meg leszünk "büntetve"...

2011. márc. 24. 19:02
 3/6 anonim válasza:

De bizony taknyosként kezelnek, és ez nagyon is megalázó, egyetértek a kérdés feltevőjével. Arról nem is beszélve, hogy NINCS benne a szabályzatban(bármennyire is benne akarják sokan látni), hogy nem lehet ide kiírni a napi kérdéseket.

De ha már szabályokról van szó: hol is van az évi 24 vásár? Ja bocs megváltoztatták a szabályokat, ez már nem érvényes!!!

Mellesleg valószínű, hogy valaki besegít a programnak mert ilyen nincs, hogy egy szoftver így generáljon valamit.

Machetro-nak:

Nehogy azt hidd, hogy a probléma meg lesz oldva, bármikor gondolhatják úgy, hogy te vétettél a szabályok ellen és kizárnak. Csak tegyél fel egy számukra kényes kérdést például.

2011. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Akkor csak jól emlékeztem, hogy megvolt szabva mennyi vásárt csinálhat egy évben a rendszer:) besz@rok komolyan mondom:))

Meg most nem azért, de hogy van az, hogy a pontparkos felhasználók szó szerint le lettek tolva itt gyakorikérdéseken mélyen tisztelt pont péter által, hogy mi az hogy csak a pontokért járunk fel miért nem élünk közösségi életet? Kérdem én egy pontgyűjtős oldalra mi a búbánatos apja fszáért járjak fel ha nem pontért?Meg ott éljem az életem? Köszönöm szépen nekem van életem a valóvilágban is, nem kell interneten ismerkednem és ott élnem...persze itt is vannak kivételek...réksi és hasonlók, akik érdekesmód rengeteg tombolahúzáson pontot nyertek:))

Minek ezeknek egyáltalán pontgyüjtő oldal ha nem tudnak emberként bánni az emberekkel?

2011. márc. 30. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:

03-30 15:51


Igazad van! De ha nem teszel fel kenyes kerdest es sok pontot gyujtottel es azt latjak, hogy sokat tudsz a gep elott ulni, akkor is talalnak okot a kitiltasodra, nehogy beferj a vasarba amikor egyaltalan van es valami nagyerteku ajandekot tudjal rendelni!


A kerdezonek: Ezek soha nem fognak emberien banni a regisztralt tagokkal, csak az ismeroseikkel. Nekik az a lenyeg, hogy a behulyitett emberekbol profitaljanak es meg azt is feltetelezni lehet, hogy a vasarok nagyerteku ajandekait papiron kiveszik maguknak, mert vasaron belepni szinte lehetetlen. Kamu az egesz, jol tudnak trukkozni. Ezert sincs megadva a tulajok eredeti neve, szekhelye stb. annak ellenere, hogy az ilyen adatok publikusak!

2011. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
PontParkon a játékosokat folyamatosan fenyegetik, terror alatt tartják azzal, hogyha "nemtetszőt" kérdezel pontlevonás, vagy azonnali kirúgás jár érte. Persze a "csókosoknak" szabad, mert ők azok, akik a lottón is, a szókeresőn is nyerni szoktak és ők lesznek azok is, akik a mostanában "nemlétező" vásáron majd vásárolni fognak, ha egyáltalán lesz még vásár valamikor.
2011. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!