Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e bármilyen jelentősége...

Van-e bármilyen jelentősége annak, hogy a facebook adatlapomon az ismerőseim résznél kiket és hogyan jelenít meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl az üzenőfalon alapból azok tevékenységeit teszi ki, akiket látogatok. Az adatlaponom azok jelennének meg a barátok címszó alatt, akik nemrég nézték az adatlapomat? Úgy tűnik van aki gyakrabban jelenik meg, és pont az, akiről tudom, hogy gyakrabban nézi, akit meg se én nem szoktam nézni, se ő engem, azt soha nem szokta. Van valami összefüggés?
2011. márc. 24. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom aszerint választja ki a megjelenítendő ismerősöket, hogy kiknek a képeit, videóit, linkjeit és állapotát kedvelted többször és/vagy szóltál hozzá. Azt hogy ki nézte meg az adatlapodat, nem számolják és a gyengébbek kedvéért (utoljára):


Nem, nem tudod megnézni hogy kik nézték meg az adatlapodat, ahogy mások se láthatják hogy az ő adatlapjukat ki nézte meg.

2011. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!