Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol van a Firefoxban használt...

Hol van a Firefoxban használt kis zöld színű ikon? Ami az internet oldal letöltésének mértékét jelezte.

Figyelt kérdés
A régebbi Firefoxban megszokott,az oldal letöltésre használt ikont (az asztal alján levő kis téglalapban, zöld kockák)szeretném az új verzióban is látni.Ez,hogy oldható meg?
2011. márc. 25. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Részben én ezért is töröltem le a 4-est,és tettem vissza a 3.6-ost,mert ezt sem csíptem rajta .
2011. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudod véletlenül,mi a hivatalos neve?
2011. márc. 25. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Állapotsor
2011. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

keresd meg itt, és töltsd le, külön telepíthető Firefox kiegészítő!

[link]

2011. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

21:07

Konkrétan meg tudnád adni ,hogy melyik az ?

2011. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem egy kiegészítő,hanem alapjáraton ment a régi Firefoxszal.Én azért kérdeztem mert azt hittem,hogy opcionálisra tették a jelenlétét,és én nem tudom előcsalogatni.
2011. márc. 26. 09:12
 7/8 anonim ***** válasza:
a 21:07 meg blöffölt
2011. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Halihó mindenkinek.Akinek hiányzik.:-)Ezt a kiegészítőt kell letölteni:"Status-4-Evar" nekem rögtön működőt.Ha mégis nem,akkor itt le írják,hogy mit kell tenni.A link. [link]
2011. márc. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!