Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan deríthetem ki egy szám...

Hogyan deríthetem ki egy szám címét?

Figyelt kérdés

Sokszor megesett hogy hallottam egy zenét youtubeon (pl.:egy tutorialban,) de nem tom a szám címét.Hogyan deríthetem ki hogy melyik szám volt az, Mikrofon nélkül?

Vannak ilyen progik de általában mindegyikhez kell mikrofon. Tudtok olyant mondani amihez mikrofon nélkül is meglehet állapítani a szám címét?


2011. márc. 25. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, egyáltalán miért kell egy szám címének a megtalálásához mikrofon, de hát te tudod. Hallgasd a dalt, és jegyezzél meg a szövegéből 2-3 összefüggő szót. És azt írd be a You-tube keresőjébe ( ahova a címet kellene írnod) És ki fog dobni számtalan dalt, amibe szerepel a te általad beírt szóösszetétel. Csak ki kell választanod...
2011. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kérdezd meg kommentben, vagy küldj üzenetet a feltöltőnek
2011. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az utolsó írta. Az első postot annyival javítanám hogy nem 2-3 összefüggó szót hanem a refrént jegyezd meg beírod és woálá.
2011. márc. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt a trükköt már ismerem hogy jegyezzek meg pár szót és menni fog, és ennek hála már sok zenét megtaláltam.De vannak zenék ami CSAK zene, nincs benne ének/szöveg.

Egyébként vannak olyan progik hogy a mikrofon segítségével felveszel a zenéből egy részletet és megmondja a progi hogy melyik zene, de sajnos ez is csak az énekből ismeri fel.

2011. márc. 26. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:

beirod kommetbe hogy : song?!

és irni fognak 99%

2011. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!