Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új gép, netkábel átcsatlokazta...

Új gép, netkábel átcsatlokaztatva, de nem ismeri fel a modemet? 651-es hibakód.

Figyelt kérdés
Win7, hálókártya: Realtek PCIe GBE Family Controller. Nem tudom, hogy még milyen infó lehetne, a megoldáshoz, megírom. Mit tehetnénk? Köszi előre is!
2011. márc. 26. 10:35
 1/3 anonim válasza:

Ez egy ismert hiba Win 7 alatt PPPoE kapcsolatoknál.

Menj a C:\Windows\System32\Drivers mappába és a raspppoe.sys fájl nevezd át raspppoe.old-ra, aztán töltsd le ezt a fájlt: [link]

Ez az eredeti fájl egy másik veriója, ezt másold be az előbbi helyre. (adminisztrátori jogok kellenek)

Néztem hozzászólásokat, ez se segített sok embernek, illetve csak az első gép újraindításig, de egy próbát megér.

Esetleg hívd fel az internetszolgáltatódat, hátha tudnak segíteni.

2011. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, leszedtem, nem engedi felülírni. Rendszergazdai jogok kellenek. Illetve engedélyköteles. A pikantéria ott az, hogy egyetlen felhasználói fiók van (és az nyilván rendszergazdaként is jelzi). Mit tegyek? Köszi ismét!
2011. márc. 26. 18:00
 3/3 A kérdező kommentje:

...


[link]


Talán ez ok! Másoknak is írom.

2011. márc. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!