Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajáljatok nekem, olyan fénykép...

Ajáljatok nekem, olyan fénykép szerkesztöt amivel pl:van egy rendörkocsi és be tudom illeszteni a képem mint ha téleg benne ülnék?

Figyelt kérdés
ha tudtok ilyet akkor hol keresem részletes leirást kérek,
2009. febr. 24. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Photoshop-ban simán megtudod csinálni,csodákat lehet vele csinálni ,itt egy weboldal az itt készült képek Photoshoppal készültek: /www.worth1000.com/


vagy

Paint Shop Pro,jómagam ezt használom,ez is tudja mind az amit a Photoshop,nekem ez a progi jobban kézre áll,de hát ízlések és pofonok :)


RÉszletes leírást?A progikról vagy h honnan lehet lehúzni?

A Photoshopról jelent meg magyarnyelvű könyv,pár ezer forint,ha a progi beszerzése érdekel,akkor vagy torrent oldalról letöltöd,vagy megveszed,a Photoshop ára kb 200e ft,a diákverzió 28e,a Paint Shop Pro 20e körül,sokkal olcsóbb,és van olyan jó ;)


Kielégítő a válasz? :)

2009. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
GIMP
2009. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tipet és a segitséget
2009. febr. 25. 23:03
 4/4 A kérdező kommentje:
érdekelne hogy az utorrenten hol lehet letölteni ingyen a rajz progit?
2009. febr. 26. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!