Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy van ez facebookon?

Hogy van ez facebookon?

Figyelt kérdés
Korábban feltűnt, hogy valakit bejelöltem, de nem igazolt vissza, mégis megjelennek a hírfolyamomban (vagy hogy hívják) az új ismerősei, miegyéb. És úgy két hete megint bejelöltem valakit, aki azóta se jelölt vissza, és csodálkoztam is, hogy nem látom az új ismerőseit - egészen fél órával ezelőttig, amikor is megjelent a hírfolyamomban, hogy van új ismerőse. Mi változhatott fél órája, hogy hirtelen látom, amit eddig nem?
2011. márc. 28. 22:37
 1/2 anonim válasza:

Na ezt én is észrevettem.

Magyarázatot nem tudok adni rá, én is új vagyok facebookon, de nekem is fura volt,hogy akit bejelöltem, annak 1-2 ismerőse, vagy hozzászólás megjelenik a fő üzenőfalon. Nem tudom komolyan hogy miért...bocsi. Azt hittem nálam van valami beállítási probléma, de akkor ezek szerint nem. :)

2011. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tök fura, mert az illetőnek megint kettővel több ismerőse van, de azok nem jelentek nálam meg. Ha az okára nem is jöttünk rá, legalább nem vagyunk vele egyedül... (amúgy sztem az illetőnek fogalma sincs róla, hogy látom ezeket, szóval ez gáz)
2011. márc. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!