Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miként kell értelmezni a...

Miként kell értelmezni a jófogás.hu alábbi kitételét?

Figyelt kérdés

"Egyetértek azzal, hogy a jofogas.hu oldalon megjelenő hirdetésem tartalmának jogait átruházom."


Ez nekem valahogy nem tetszik.Már miért ruháznám át a jogokat? Eszüknél vannak ezek?


2011. márc. 29. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz vele egyet akkor nem hirdethetsz.

Egyetértesz velem?

2011. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg spamokat küldenek, kinek hiányoznak? Nem is hirdettem semmit.
2011. márc. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aze elsőnek:

Egyetértek.Aki viszont elfogadta a feltételeket és hirdetett, az majd egy szép napon számíthat rá , hogy küldik neki a "díjbekérőt" mint az a *öcsög ingatlanbazar.com?

Szerintem lesz még nagy botrány a jófogás körül...de ne legyen igazam.

2011. márc. 30. 18:11
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok,


Először is nagyon köszönjük, hogy Ti is a Jófogás.hu-t, Magyarország egyik vezető apróhirdetési oldalát használjátok!


Hogy mit is jelent az alábbi mondat, azt lent magyarázzuk el részletesen:


"Egyetértek azzal, hogy a jofogas.hu oldalon megjelenő hirdetésem tartalmának jogait átruházom."


Innentől a magyarázat:


Fenti jogátruházás a hirdetéshez fűződő szerzői jogokhoz fűződő felhasználási jogok részünkre való átengedésére vonatkozik, nevezetesen a hirdetés szövege vagy az ahhoz kapcsolódóan feltöltött képek felhasználáshoz (pl. többszörözéshez, terjesztéshez való jogra), tekintettel arra, hogy a hirdetéseket képező adatok kezelése során azokat számítástechnikai úton többszörözni, másolni vagyunk kénytelenek.


Ha további kérdéseitek lennének, természetesen a továbbiakban is állunk rendelkezésetekre, írhattok ide is vagy az ugyfelszolgalat KUKAC jofogas.hu címre


Üdvözlettel,

Jófogás.hu ügyfélszolgálat

2011. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a magyarázatot.

Ezúton is elnézést kérek ha a jófogás.hu-t kicsit is rossz színben tüntettem volna fel, de sajnos ez a bizonyos jogátruházás kicsit szúrta a szemem.Elég sok apróhirdetési oldalt használtam már, de ilyesmivel még sehol nem találkoztam, beleértve a legnagyobbat, az expressz-t is.

Persze lehet, hogy másoknál is van ilyen csak nincs kiemleve a szabályzatból...

Azt azért megjegyézném, hogy igazából még mindig nem értem, hogy miért van erre szükség.Nem értem, hogy milyen sokszorosításról van szó.Én mint hirdető feladom a hirdetésem x ideig és slussz...ennyi...ha elkelt vagy lejárt, törlöm(vagy törlődik automatice).

2011. ápr. 8. 23:48
 6/6 anonim válasza:

OK, semmi gond, semmi bántó nem volt a kérdésben! :) A hatályos jogszabályok szerint ezt a hozzájárulást minden esetben be kellene kérniük a hasonló tematikájú oldalakat üzemeltető cégeknek, de (sajnos) ezt nem veszi ennyire komolyan mindenki. A "másolás", illetve "többszörözés" csak technikai jellegű, melyre adott esetben az oldal biztonságos működtetése miatt lehet szükségünk - értsd pl. biztonsági másolatok, stb.


Reméljük, hogy válaszunk így már megnyugtató és kielégítő és Te is bátran fogod használni a Jófogást felesleges, illetve megunt dolgait eladására! :)


Üdvözlettel,

Jófogás.hu ügyfélszolgálat

2011. ápr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!